29 marca 2013

VIII Podlaskie Targi Turystyczne „Turystyka i Sport dla Wszystkich”

VIII Podlaskie Targi Turystyczne „Turystyka i Sport dla Wszystkich”
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

W dniach 17-19 V w Hali BOSiR w Białymstoku odbędą się VIII Podlaskie Targi Turystyczne „Turystyka i Sport dla Wszystkich”. Partnerem imprezy jest Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej. Honorowy patronat nad targami objęli Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku oraz Wojewoda Podlaski.

W trakcie tegorocznych VIII Podlaskich Targów Turystycznych, których tradycja sięga już ponad 17 lat odbędzie się szereg imprez towarzyszących, w tym: prezentacje sprzętu turystyczno-sportowego, prezentacje artystyczne i rzemiosła regionalnego, forum wiedzy o bocianie białym, obchody 50-lecia informacji turystycznej a także seminaria. Ponadto na terenie kampusu BOSiR odbędą się następujące imprezy plenerowe: piknik sportowo-turystyczny, marsz z kijkami nordic walking, instruktarz wioślarski na terenie Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy” oraz wycieczki z przewodnikiem dla odwiedzających targi i wystawców. 

W zeszłorocznej VII edycji targów w Białymstoku na 48 stoiskach wystawowych i 20 stolikach reprezentowanych było łącznie ok. 433 instytucji.

Wstęp: bezpłatny
Miejsce: Hala BOSiR, ul. 11 Listopada 28, Białystok

Dokładny program oraz wszystkie informacje dotyczące targów znajdują się na stronie organizatora: http://targi.podlaskieit.pl/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też