31 października 2017

Odkryj piękno Zjednoczonego Królestwa. Popłyń promem do UK

Artykuł sponsorowany
Odkryj piękno Zjednoczonego Królestwa. Popłyń promem do UK
Licencja: Domena publiczna

Zawsze marzyłeś, żeby zwiedzić Liverpool – miasto, w którym dorastał John Lennon i inni członkowie zespołu The Beatles, a potem zahaczyć o kilka kolejnych miejscowości? Nużą Cię sztampowe, zorganizowane bez pomysłu wycieczki po największych zabytkach? Wolisz poznać tkankę miejską na swój własny, niepowtarzalny sposób? Świetnie! Z pewnością spodoba Ci się zatem podróż promem do Anglii.

Poznaj brytyjskie miasta z mniej oczywistej strony dzięki wycieczce promem do UK

Wodna perspektywa otwiera zupełnie nowe możliwości spojrzenia na fascynujące i tętniące życiem miasta, zarówno te położone w Anglii, jak też w Szkocji czy Irlandii Północnej. Nie lubisz latać samolotem? Podniebne wyprawy budzą u Ciebie lęk i niepokój, na dodatek nie pozwalając poczuć w pełni specyfiki kraju? Zatłoczone europejskie lotniska męczą i zniechęcają zamiast otwierać i przygotowywać na nowe doznania? Nie martw się – takie odczucia ma wielu turystów. Jeśli chcesz, możesz zaznać zupełnie innej podróży, która roztacza przed Tobą niezapomniane widoki i pozostawi wyjątkowe wspomnienia.

Odwiedź Liverpool – ojczyznę The Beatles

Nucisz sobie często Yesterday, a Biały Album znasz na pamięć? Jeśli jesteś fanem twórczości „piątki z Liverpoolu”, koniecznie powinieneś odwiedzić ojczyznę, w której dorastali znani na całym świecie muzycy. Prom do UK, zarówno Anglii, jak i Irlandii, jest w zasięgu Twoich możliwości. To wspaniałe rozwiązaniem, jeśli w planach masz dłuższą podróż po Europie, na przykład z uwzględnieniem Holandii. W takim wypadku możesz skorzystać z połączenia Hoek of Holland – Harwich, łączącego Holandię i Anglię właśnie. StenaLine obsługuje tę trasę dwoma promami: Stena Britannica i Stena Hollandica. Zapraszamy na pokład!

Kocham Cię jak Irlandię – podróż promem po wielu zakątkach Anglii

Chcesz przedłużyć swoją podróż o kolejne brytyjskie miejscowości? Wsiądź w takim razie w porcie w Liverpoolu na pokład promu płynącego do Belfastu i otwórz się na nowe atrakcje! Połączenie „Most do Irlandii”, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia komfortowy rejs z Wielkiej Brytanii do Irlandii Północnej, dając Ci jeszcze większe szanse na głębsze poznanie tego królestwa, zjednoczonego pod panowaniem Elżbiety II.

Ponadto, podróż promem daje nieporównywalnie bardziej komfortowe doznania niż lot ciasnym samolotem taniego przewoźnika i spędzanie czasu na odprawie. Dogodne rejsy, odbywające się zarówno w ciągu dnia, jak i nocą, jak również dodatkowe usługi na promie są gwarancją tego, że z tej niesamowitej wyprawy przywieziesz najlepsze wspomnienia. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas do dyspozycji gości będzie też prom do Anglii z Polski.

Dla tych, którzy na czas wyjazdu nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami, przygotowaliśmy możliwość wzięcia na pokład zwierzaka. Spędź z nim czas tak jak lubisz. Ponadto, na naszych promach nie obowiązują limity na bagaż, dlatego też możesz zabrać ze sobą to, czego potrzebujesz podczas wyjazdu bez obaw o jakiekolwiek utrudnienia.

Rejsy po UK. Idealne dla Polaków pracujących na Wyspach

A może związałeś swoje życie z Wielką Brytanią? Mieszkasz tu i ciężko pracujesz? Wreszcie możesz pozwolić sobie na wakacje i poznanie Zjednoczonego Królestwa wzdłuż i wszerz. Ciekawą propozycją jest rejs promem na trasie Szkocja – Irlandia Północna. Na prom wsiadasz w Cairnryan, a wysiadasz w Belfaście. Częste kursy, komfortowe warunki podróży i darmowe Wi-Fi na pokładzie skłaniają do wypoczynku. Podobnie jak znajdujące się na promie wyjątkowe kino, w którym możesz nadrobić kulturalne zaległości.

Dla gości wymagających wyjątkowych warunków, przygotowaliśmy komfortowe salony, w którym wypoczną jak nigdzie indziej, na dodatek w korzystnej cenie £12 za osobę. Szczegółową ofertę można zobaczyć na stronie StenaLine https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii.

Osoby, które chcą przed dalszym zwiedzaniem porządnie się wyspać, mogą wybrać kabiny Superfast Suites w cenie £20. Na pokładzie naszych nowoczesnych rejsów przygotowaliśmy również Pure Nordic SPA, w którym turyści zaznają największego poziomu wypoczynku i odprężenia.

O autorze
redakcja

Zobacz też