20 stycznia 2022

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego kampera

Artykuł sponsorowany
Zadbaj o bezpieczeństwo swojego kampera

Podróżujesz kamperem? Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort korzystania ze swojego pojazdu, wybierając wielofunkcyjny lokalizator GPS. Dzięki temu praktycznemu urządzeniu będziesz mógł zdalnie monitorować go nie tylko z każdego miejsca w Polsce, ale nawet z najróżniejszych zakątków Europy. Możesz też zabezpieczyć swój pojazd za pomocą specjalnego systemu radiowego – i mieć pewność, że w przypadku kradzieży, zostanie on odzyskany nawet w ciągu doby od zgłoszenia przestępstwa.

Posiadanie kampera niesie ze sobą wiele korzyści. Oto, co zyskujesz, decydując się na ten środek transportu:

 • w każdej chwili możesz ruszyć w drogę,
 • nie musisz rezerwować miejsca do noclegu ani martwić się brakiem wolnych pokoi w przepełnionych hotelach,
 • omijają Cię liczne niedogodności związane z podróżowaniem środkami transportu publicznego – tłok, hałasujący pasażerowie, brak miejsc siedzących, narażenie na kontakt z osobami chorymi lub przeziębionymi itp.,
 • nie obowiązuje Cię doba hotelowa ani cisza nocna,
 • masz własną sypialnię, z której możesz korzystać w dowolnym momencie – jeśli podróż z punktu A do punktu B okaże się zbyt nużąca, w każdej chwili możesz zatrzymać się na krótką drzemkę,
 • masz własną łazienkę, której nie musisz dzielić z obcymi ludźmi,
 • dzięki własnej kuchni zyskujesz możliwość przygotowywania sobie swoich ulubionych posiłków o dowolnej porze.

Skoro więc kamper jest tak przydatnym, i w dodatku wartym dużej kwoty pieniędzy, środkiem lokomocji, warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Wystarczy, że wybierzesz system radiowy, który zapewni Twojemu pojazdowi niezawodną ochronę przeciwkradzieżową.

Zabezpiecz pojazd systemem radiowym IKOL SVR

Czy wiesz, że ochrona pojazdu przed złodziejami to nie wszystko? Dziś, gdy powstają coraz bardziej pomysłowe sposoby na obejście zabezpieczeń, warto zainwestować w system radiowy IKOL SVR, który umożliwi szybkie i łatwe odzyskanie kampera po kradzieży.

IKOL SVR działa w oparciu o własną infrastrukturę IKOL – jest więc niemożliwy do zagłuszenia i niezależny od innych sieci telekomunikacyjnych. Jego sygnał może być odbierany także w garażach, tunelach i metalowych kontenerach. Co więcej, skuteczność tego systemu oszacowano na aż 98%.

Odzyskiwanie skradzionego pojazdu za pomocą IKOL SVR przebiega w następujący sposób:

 1. Na początku moduł musi być umieszczony w pojeździe, w miejscu, którego ze względów bezpieczeństwa nie zna nawet właściciel. Zajmuje się tym certyfikowany montażysta.
 2. Urządzenie pozostaje uśpione do momentu zgłoszenia kradzieży przez właściciela kampera lub inną upoważnioną osobę.
 3. Gdy kradzież zostanie zgłoszona, Centrum Operacyjne uruchamia moduł, by namierzyć pojazd.
 4. Grupy poszukiwawcze i policja wyruszają na akcję i odzyskują skradziony pojazd.
 5. Kamper wraca do właściciela.

3 warianty IKOL SVR – wybierz odpowiedni dla siebie

System IKOL SVR jest dostępny w 3 wariantach – wszystko po to, byś mógł wybrać wersję najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

 1. IKOL SVR Standard – z nim zyskasz kompleksowe zabezpieczenie radiowe, umożliwiające błyskawiczne odzyskanie kampera po kradzieży. Ten wariant gwarantuje całodobową ochronę Centrum Operacyjnego. Nie musisz martwić się o swoją prywatność, gdyż moduł ten nie zapisuje Twojej lokalizacji – zostanie aktywowany dopiero po zgłoszeniu kradzieży.
 2. IKOL SVR Alarm – ta odmiana systemu, oprócz wszystkich atutów wymienionych przy IKOL SVR Standard, oferuje także możliwość ustawiania alarmów powiadamiających o nieautoryzowanym ruchu pojazdu.
 3. IKOL SVR Sky – to najbardziej rozbudowana wersja systemu. IKOL SVR Sky posiada wszystkie cechy wymienione przy poprzednich wariantach, a do tego jako jedyny oferuje szereg funkcji GPS (monitoring pojazdu w czasie rzeczywistym, historia przejazdów itp.). Tylko on pobiera i zapisuje lokalizację użytkownika i może zastępować lokalizator GPS, zapewniając przy tym pełną ochronę radiową i możliwość ustawiania alarmów. To idealne rozwiązanie dla klientów ceniących wygodę i chcących wejść w posiadanie jednego modułu, łączącego w sobie funkcjonalności kilku urządzeń.

 

Jak widać, system IKOL SVR sprawdzi się u każdego kierowcy. Wybierając ochronę radiową IKOL zyskasz nie tylko bezpieczeństwo, ale też liczne funkcje dodatkowe, które możesz dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań.

Warto przy tym dodać, że IKOL oferuje nie tylko system umożliwiający odzyskanie pojazdu po kradzieży, ale i zapewnia pełen zakres usług dotyczących monitoringu GPS kampera.

 

O autorze
webadmin

Zobacz też