12 grudnia 2012

Bilety za złotówkę – „Zimowa Bonanza” Polskiego Busa

Bilety za złotówkę – „Zimowa Bonanza” Polskiego Busa

PolskiBus.com po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i ogłasza wielką zimową promocję. Rozpoczęła się wielka „Zimowa Bonanza”, w ramach której za 1zł do nabycia jest aż 50 000 biletów (do ceny biletu trzeba doliczyć 1zł za jego rezerwację). Promocja dotyczy wybranych kursów, które odbędą się pomiędzy 8 stycznia a 25 marca przyszłego roku.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com mówi: „Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci nowych pasażerów, którzy już słyszeli o naszych wspaniałych czerwonych autokarach PolskiBus.com, lecz jeszcze nie mieli możliwości skorzystania z naszych usług. To idealna okazja, aby przekonać się o tym, iż można podróżować wygodnie i w bardzo dobrej cenie.”

Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com dodaje: „Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wielką zimową Bonanzę. W ten sposób pragniemy podziękować naszym obecnym klientom oraz zaprosić wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić jakość naszych usług w niezwykle atrakcyjnych cenach.”

PolskiBus.com rozpoczął działalność w czerwcu 2011 r. i od razu zdobył ogromną popularność, zwłaszcza wśród fanów taniego podróżowania. Od tamtej pory sprzedanych zostało ponad 2 miliony biletów! Z badań przeprowadzonych przez przewoźnika wynika, że 99,63% klientów jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych ze świadczonych przez niego usług. Pasażerowie doceniają bezpłatny dostęp do internetu oraz czyste i komfortowe toalety.

O autorze
Justyna Sekuła
Mimo tego, że od 4 lat mieszka w Krakowie, ciągle z radością powraca w rodzinne strony Beskidu Niskiego. Miłośniczka pieszych wędrówek, zwłaszcza po górach i podróżowania tanimi liniami lotniczymi. Nie lubi ograniczeń, uważa, że najlepsze wycieczki to te zorganizowane na własną rękę. W wolnych chwilach czyta książki, które powoli przestają mieścić się na półce. Wielbicielka zabaw ze słowami, absurdalnych dyskusji i czarnego humoru, pomagającego nabrać jej dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Zobacz też