12 kwietnia 2018

Do Zakopanego nie tylko zimą! Co robić w stolicy Tatr latem?

Do Zakopanego nie tylko zimą! Co robić w stolicy Tatr latem?
Licencja: Copyright

Zakopane to jedna z najpopularniejszych wśród turystów miejscowości w naszym kraju. Co roku zachwyca nas pięknymi górskimi widokami, charakterystyczną architekturą oraz czystym górskim powietrzem. Do Zakopanego najczęściej wyruszamy w zimie, by podziwiać malownicze pejzaże pokryte śniegiem oraz cieszyć się zimowymi sportami. Do stolicy Tatr warto się jednak wybrać nie tylko w zimie. Latem Zakopane także może nam bowiem sporo zaoferować!

Zakopane latem – spacery po górach dla aktywnych

Piękna wiosenna i letnia pogodna, wysoka temperatura oraz słoneczne dni sprzyjają spacerom. Piesze wędrówki pozwalają nam także nacieszyć oczy pięknem przyrody oraz zapierającymi dech w piersiach górskimi widokami, których na co dzień nie mają okazji podziwiać mieszkańcy pozostałych regionów Polski. Zakopane to miejsce wprost stworzone do pieszych wędrówek oraz podziwiania górskich widoków. Żadna inna miejscowość w naszym kraju nie jest nam bowiem w stanie zaoferować w tym zakresie tyle, co stolica Tatr.

Długie spacery na łonie natury z pewnością przypadną do gustu szczególnie aktywnym osobom, które wakacyjny urlop traktują nie tylko jako okazję do odpoczynku, ale także jako możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na poznawanie okolic Zakopanego nie musimy się jednak wybierać tylko pieszo! Miłośnicy wycieczek rowerowych mogą bowiem wypożyczyć również rower i za jego pomocą zwiedzać okolicę.

Hotel SPA Zakopane – najlepszy wypoczynek w Zakopanem

Oprócz pięknych górskich pejzaży, w Zakopanem mamy okazję także pobyć w mieście oraz nacieszyć się jego atrakcjami. Mimo tego, że miasteczko samo w sobie nie jest duże, to jednak jego rozbudowana infrastruktura, liczne obiekty hotelowe, restauracje oraz oferowane przez nie atrakcje pozwalają nam wygodnie i komfortowo spędzić wolny czas oraz odpocząć od trosk dnia codziennego.

Jeśli szczególnie zależy nam na relaksie oraz odprężeniu podczas naszego pobytu w stolicy Tatr, warto zadbać o zakwaterowanie w odpowiednio wyposażonym obiekcie. Najlepszym wyborem dla osób dbających o swój komfort i dobre samopoczucie w czasie urlopu będzie hotel SPA Zakopane. W obiekcie tym zajdziemy bowiem nie tylko wygodne pokoje hotelowe, które pozwolą nam odpocząć po dniu pełnym wrażeń, ale także dodatkowe usługi, dzięki którym jeszcze lepiej się zrelaksujemy oraz poczujemy się wyjątkowo.

Hotel SPA Zakopane i oferowane przez niego atrakcje

Do usług świadczonych przez hotel SPA Zakopane należą m. in. masaże, dzięki którym odprężymy się po całodniowym zwiedzaniu górskich okolic Zakopanego oraz zadbamy o zdrowy i przyjemny sen. Oprócz tego, hotel SPA Zakopane oferuje także dostęp do basenu, którego obecność docenimy zwłaszcza w upalne letnie dni. Aktywni goście z pewnością docenią także obecność sali fitness oraz kortów tenisowych na terenie obiektu.

Wybierając tak wyposażony obiekt hotelowy na miejsce swojego pobytu nie musimy codziennie wychodzić na zewnątrz, by móc wspaniale i aktywnie spędzić urlop z całą rodziną. Dla rodzin z dziećmi hotel SPA Zakopane – Kasprowy.pl oferuje bowiem także dostęp do specjalnie przygotowanych kącików zabaw dla najmłodszych, które pozwolą również naszym dzieciom nacieszyć się pobytem w stolicy Tatr.

O autorze
redakcja

Zobacz też

Z Moskwy do Kazania już w marcu

Pociąg relacji Moskwa-Kazań (stolica republiki Tatarstanu) cieszył się ogromną popularnością za czasów dawnego Związku...
Z Moskwy do Kazania już w marcu