9 czerwca 2013

Slajdowisko – Autostopem przez Wietnam

Slajdowisko – Autostopem przez Wietnam
Autor: http://imprezypodroznicze.pl/slajdowiska/autostopem-przez-wietnam, Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

11 czerwca o godz. 19:00 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się slajdowisko pt. „Autostopem przez Wietnam”. Gościem honorowym spotkania będzie Roman Husarski. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”, którego organizatorem jest Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda”. 

W ramach Dni Kultury Wietnamskiej gość honorowy najbliższego spotkania z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…” opowie o autostopowej podróży po niezwykle ciekawym kraju, jakim jest Wietnam.

Jak wygląda autostop w Wietnamie? Jak poradzić sobie z oszustami? Czy można w Wietnamie oderwać się od utartych szlaków? Jak przekraczać bariery językowe? To tylko kilka tematów, które zostaną poruszone na spotkaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się coś więcej dowiedzieć o specyfice i turystyce w regionie – czytamy na stronie organizatora.

Roman Husarski – studiuje kulturoznawstwo Dalekiego Wschodu i filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagielońskim. Interesuje się kinem, komiksem, antropologią kulturową oraz filozofią Dalekiego Wschodu. Kocha podróże.

Wstęp wolny
Miejsce: nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27, Kraków

Blog Romana Husarskiego – wloczykij.org

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Nowy trend: turystyka filmowa

Podróże tropem filmowych bohaterów czy wizyty w miejscach, które „zagrały” w popularnych produkcjach filmowych...
Nowy trend: turystyka filmowa