20 czerwca 2013

I edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie!” – „Podróżuj z pasją”

I edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie!” – „Podróżuj z pasją”
Autor: Mamycel.pl, Licencja: Domena publiczna

W sobotę 29 czerwca w Krakowie rusza I edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” – „Podróżuj z pasją”. Jest to nowatorski projekt Beaty Marszałek – mamycel.pl oraz Iwony Dudziak – „Małopolanki tworzą” skierowany do wszystkich tych osób, które szukają inspiracji, motywacji, zachęty do działania oraz możliwości zdobycia nowych, cennych umiejętności i nawiązania interesujących przyjaźni.

Główna ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego. Organizatorki spotkań Beata Marszałek i Iwona Dudziak poprzez spotkania mają nadzieję wzbudzić w uczestnikach pokłady energii, siły i wiary we własne możliwości.

Kilkugodzinne spotkania umożliwiają poznanie niezwykłych ludzi dla, których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Zaproszeni goście będą mieli możliwość zaprezentować innym swoją pasje, twórczość i dokonania, a uczestnicy spotkań będą mieli świetną okazję ku temu by zdobyć nowe umiejętności oraz wiedzę biorąc udział w cyklicznych warsztatach. Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z całej Polski. 

„Gościem specjalnym I spotkania pod hasłem „Podróżuj z pasją” będzie 29-letnia sądeczanka Karolina Lach, która 2 października 2011 roku ruszyła w podróż swojego życia. W 255 dni przejechała 53 tys. 734 km., zwiedziła 14 krajów, poznała setki ludzi i przeżyła niezliczone przygody o których opowie podczas spotkania. Dziewczyny Justyna Mech i Marzena Dudziak będą chciały pokazać uczestniczką spotkania jak na własną rękę i za niewielkie pieniądze zorganizować sobie ciekawą podróż. Opowiedzą jak same odkrywały piękne zakątki Rumunii i Ukrainy” – informują organizatorzy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Program spotkania „Podróżuj z pasją”:
11.00 – 13.00 Karolina Lach i jej podróż przez trzy kontynenty (slajdowisko).
13.00 – 14.00 Rumunia i Ukraina jakiej jeszcze nie znamy – Justyna Mech i Marzena Dudziak opowiedzą o tym jak samodzielnie zorganizowały sobie wyprawę do tych krajów (slajdowisko).
14.00 -16.00 Warsztaty scrapbooking – Album z podróży – warsztaty poprowadzi Kasia Juszkiewicz organizatorka spotkań Craftshow w Krakowie.
Kącik Malucha – dzieci do lat 10 wstęp wolny!  

Wstęp: 30 zł, możliwość także wstępu tylko na warsztaty – 20 zł, albo tylko na slajdowiska – 10 zł
Miejsce: Gimnazjum nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego , ul. Bujaka Franciszka 15, Kraków (Kraków-Podgórze)

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/535545116507856/
Strona organizatora imprezy: http://mamycel.pl/ogloszenie/398/rusza.i.edycja.spotkan.z.cyklu.quotpasja.sposobem.na.zyciequot.html

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Nowy trend: turystyka filmowa

Podróże tropem filmowych bohaterów czy wizyty w miejscach, które „zagrały” w popularnych produkcjach filmowych...
Nowy trend: turystyka filmowa