20 czerwca 2013

I edycja spotkań z cyklu “Pasja sposobem na życie!” – “Podróżuj z pasją”

I edycja spotkań z cyklu “Pasja sposobem na życie!” – “Podróżuj z pasją”
Autor: Mamycel.pl, Licencja: Domena publiczna

W sobotę 29 czerwca w Krakowie rusza I edycja spotkań z cyklu „Pasja sposobem na życie” – „Podróżuj z pasją”. Jest to nowatorski projekt Beaty Marszałek – mamycel.pl oraz Iwony Dudziak – „Małopolanki tworzą” skierowany do wszystkich tych osób, które szukają inspiracji, motywacji, zachęty do działania oraz możliwości zdobycia nowych, cennych umiejętności i nawiązania interesujących przyjaźni.

Główna ideą spotkań jest promowanie wyjątkowych osobowości oraz ich osiągnięć, a także pokazanie innym, że życie stanie się o wiele lepsze, jeśli znajdziemy w sobie pokłady siły, odpowiednie zajęcie, postawimy sobie cel i będziemy robić w życiu coś wartościowego. Organizatorki spotkań Beata Marszałek i Iwona Dudziak poprzez spotkania mają nadzieję wzbudzić w uczestnikach pokłady energii, siły i wiary we własne możliwości.

Kilkugodzinne spotkania umożliwiają poznanie niezwykłych ludzi dla, których pasja stała się nieodłącznym elementem życia. Zaproszeni goście będą mieli możliwość zaprezentować innym swoją pasje, twórczość i dokonania, a uczestnicy spotkań będą mieli świetną okazję ku temu by zdobyć nowe umiejętności oraz wiedzę biorąc udział w cyklicznych warsztatach. Warsztaty poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z całej Polski. 

„Gościem specjalnym I spotkania pod hasłem „Podróżuj z pasją” będzie 29-letnia sądeczanka Karolina Lach, która 2 października 2011 roku ruszyła w podróż swojego życia. W 255 dni przejechała 53 tys. 734 km., zwiedziła 14 krajów, poznała setki ludzi i przeżyła niezliczone przygody o których opowie podczas spotkania. Dziewczyny Justyna Mech i Marzena Dudziak będą chciały pokazać uczestniczką spotkania jak na własną rękę i za niewielkie pieniądze zorganizować sobie ciekawą podróż. Opowiedzą jak same odkrywały piękne zakątki Rumunii i Ukrainy” – informują organizatorzy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Program spotkania „Podróżuj z pasją”:
11.00 – 13.00 Karolina Lach i jej podróż przez trzy kontynenty (slajdowisko).
13.00 – 14.00 Rumunia i Ukraina jakiej jeszcze nie znamy – Justyna Mech i Marzena Dudziak opowiedzą o tym jak samodzielnie zorganizowały sobie wyprawę do tych krajów (slajdowisko).
14.00 -16.00 Warsztaty scrapbooking – Album z podróży – warsztaty poprowadzi Kasia Juszkiewicz organizatorka spotkań Craftshow w Krakowie.
Kącik Malucha – dzieci do lat 10 wstęp wolny!  

Wstęp: 30 zł, możliwość także wstępu tylko na warsztaty – 20 zł, albo tylko na slajdowiska – 10 zł
Miejsce: Gimnazjum nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego , ul. Bujaka Franciszka 15, Kraków (Kraków-Podgórze)

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/535545116507856/
Strona organizatora imprezy: http://mamycel.pl/ogloszenie/398/rusza.i.edycja.spotkan.z.cyklu.quotpasja.sposobem.na.zyciequot.html

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Mapa świata na ścianę

Jeżeli chcemy, by nasze dziecko wiedziało, ile jest krajów na świecie, wystarczy rozłożyć przed...
Mapa świata na ścianę