29 kwietnia 2013

Tajlandia – kraj kontrastów

Tajlandia – kraj kontrastów

2 maja o godz. 20:00 w bydgoskim Sailiang Club odbędzie się slajdowisko pt. „Tajlandia – kraj kontrastów”. Darek – gość honorowy  spotkania, przedstawi wiele praktycznych aspektach podróży oraz zaprezentuje zdjęcia i filmiki z pobytu w tym państwie.

Tajlandia kojarzy się nam z baśniowym królestwem: słońcem, morzem, białym piaskiem oraz egzotyczną przyrodą. Myśląc o tym państwie od razu nasuwa się na myśl również Bangkok – jedna z najbardziej orientalnych stolic Dalekiego Wschodu. Tymczasem kraj ten to w rzeczywistości wielkie paradoksy, z jednej strony szacunek dla tradycji, a z drugiej korzystanie z tego, co oferuje współczesny świat. 

Nie wyjeżdżasz na weekend majowy? Interesujesz się Tajlandią? A może masz ochotę wziąć udział w spotkaniu, na którym poznasz wiele praktycznych informacji związanych z podróżą do tego kraju oraz usłyszysz wiele ciekawych historii? Jeśli tak, to powinieneś przyjść na spotkanie „Tajlandia – kraj kontrastów”, którego gościem honorowym będzie podróżnik Darek.

„Porozmawiamy o Tajlandii. Jak się tam dostać, co zobaczyć, co zjeść, czy naprawdę nie ma już pustych plaż, czy aby na pewno jest tam bezpiecznie, co szokuje nas białasów w tym raju. Będą zdjęcia i filmiki i browarek w barze u Kuby” – tak pisze o nadchodzącym spotkaniu jego organizator.

Miejsce: Sailiang Club, ul. Podwale 8, Bydgoszcz
Strona organizatora spotkania: http://neronek.geoblog.pl/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też