16 lipca 2013

Konkurs Fotograficzny „Moje podróże małe i duże” – Suszec 2013

Konkurs Fotograficzny „Moje podróże małe i duże” – Suszec 2013
Autor: www.kulturasuszec.eu, Licencja: Domena publiczna

1 lipca ruszył Konkurs Fotografii Podróżniczej i Turystycznej „Moje podróże małe i duże” Suszec 2013. Może wziąć w nim udział każdy, kto ukończyli 16 lat. Przedmiotem fotografii mogą być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu.

Utrwalenie w fotografii piękna podróżowania i poznawania świata, prezentowanie różnorodnych osiągnięć twórczych w szeroko rozumianej tematyce podróży, popularyzacja fotografii podróżniczej, gromadzenie najciekawszych fotografii o tematyce podróżniczej – to główne cele, które przyświecają Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Suszcu www.kulturasuszec.eu – organizatorowi tegorocznego Konkursu Fotografii Podróżniczej i Turystycznej „Moje podróże małe i duże”.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy amatorzy fotografii, którzy ukończyli 16 lat. Przedmiotem fotografii mogą być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie w min. formacie 30×40, do nich należy dołączyć płytkę CD z pracami zapisanymi w formacie JPG. Prace należy nadsyłać nie podklejone, w płaskich sztywnych opakowaniach zabezpieczających przed zniszczeniem podczas przesyłki na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, 43 – 267 Suszec, ul. Ogrodowa 22, z dopiskiem “Konkurs fotograficzny”.

Powołane przez organizatora jury nagrodzi fotografów nagrodami pieniężnymi o łącznej puli – 2500 zł.

Terminy konkursu:
nadsyłanie prac – od 1 lipca do 30 września
wystawa pokonkursowa – od 4 listopada do 4 grudnia
uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – 9 listopada – Dom Kultury w Suszcu podczas Suszeckiej Jesieni Kulturalnej.

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia do konkursu znajdują się na stronie: http://www.kulturasuszec.pl/newsy/konkurs-fotograficzny.html

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela jego komisarz: Joanna Musiolik,  tel.: 32 2124491, e-mail: joanna@gok.suszec.pl

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Mapa świata na ścianę

Jeżeli chcemy, by nasze dziecko wiedziało, ile jest krajów na świecie, wystarczy rozłożyć przed...
Mapa świata na ścianę