16 lipca 2013

Konkurs Fotograficzny „Moje podróże małe i duże” – Suszec 2013

Konkurs Fotograficzny „Moje podróże małe i duże” – Suszec 2013
Autor: www.kulturasuszec.eu, Licencja: Domena publiczna

1 lipca ruszył Konkurs Fotografii Podróżniczej i Turystycznej „Moje podróże małe i duże” Suszec 2013. Może wziąć w nim udział każdy, kto ukończyli 16 lat. Przedmiotem fotografii mogą być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu.

Utrwalenie w fotografii piękna podróżowania i poznawania świata, prezentowanie różnorodnych osiągnięć twórczych w szeroko rozumianej tematyce podróży, popularyzacja fotografii podróżniczej, gromadzenie najciekawszych fotografii o tematyce podróżniczej – to główne cele, które przyświecają Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Suszcu www.kulturasuszec.eu – organizatorowi tegorocznego Konkursu Fotografii Podróżniczej i Turystycznej „Moje podróże małe i duże”.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy amatorzy fotografii, którzy ukończyli 16 lat. Przedmiotem fotografii mogą być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca, które uczestnicy konkursu podziwiali lub odwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie w min. formacie 30×40, do nich należy dołączyć płytkę CD z pracami zapisanymi w formacie JPG. Prace należy nadsyłać nie podklejone, w płaskich sztywnych opakowaniach zabezpieczających przed zniszczeniem podczas przesyłki na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, 43 – 267 Suszec, ul. Ogrodowa 22, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

Powołane przez organizatora jury nagrodzi fotografów nagrodami pieniężnymi o łącznej puli – 2500 zł.

Terminy konkursu:
nadsyłanie prac – od 1 lipca do 30 września
wystawa pokonkursowa – od 4 listopada do 4 grudnia
uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – 9 listopada – Dom Kultury w Suszcu podczas Suszeckiej Jesieni Kulturalnej.

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia do konkursu znajdują się na stronie: http://www.kulturasuszec.pl/newsy/konkurs-fotograficzny.html

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela jego komisarz: Joanna Musiolik,  tel.: 32 2124491, e-mail: joanna@gok.suszec.pl

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Naładuj baterie w Egipcie

Jeżeli marzysz o egzotycznych wakacjach wśród starożytnych piramid, wylegiwaniu się na bajecznie kolorowych plażach,...
Naładuj baterie w Egipcie