8 lutego 2013

III Oko Podróżnika

III Oko Podróżnika
Licencja: Domena publiczna

9 II obędzie się III Oko Podróżnika w warszawskim Aroma Espresso Barze. Organizatorzy zapewniają: dużo pięknej muzyki, niesamowitych historii oraz niezwykłej wystawy aktów Patryka Martusia.

 Tym razem udajemy się w miejsca odległe bardzo i często niedostępne dla każdego. Korea Północna brzmi groźnie, ale właśnie o niej opowiada Andrzej Bober (spędził w tym kraju 33 dni). Będzie też o Etiopii (Piotr Celiński), Brunei (Agnieszka Narewska) oraz Kurdystanie (Witold Repetowicz). Do tego muzycznie Aleksander Orłowski z piosenkami swojego taty – Wieśka Orłowskiego oraz magiczna wystawa aktów Patryka Martusia – ,,Piekno ludzkiego ciała” – informują organizatorzy spotkania.

 W programie imprezy:
Andrzej Bober o Korei Północnej, w której spędził 33 dni

Witold Repetowicz o Kurdystanie
Agnieszka Narewska o Brunei
Piotr Celiński o Etiopii
Aleksander Orłowski z piosenkami swojego taty – Wieśka Orłowskiego
Wystawa aktów Patryka Martusia – ,,Piękno ludzkiego ciała”

Transmisja na żywo w internecie nawww.compas.org.pl
Więcej informacji: http://compas.org.pl/oko-podroznika#!7

Miejsce spotkania: Miejsce: Aroma Espresso Bar, Warszawa, Krucza 6

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

XII Dni Turystyki

W dniach 7-8 kwietnia odbędą się XII Dni Turystyki organizowane przez Wydział Nauk Geograficznych...
XII Dni Turystyki