19 stycznia 2013

Konkurs Filmowy „Podróże małe i duże”

Konkurs Filmowy „Podróże małe i duże”
Licencja: Domena publiczna

Do 20 II można zgłaszać filmy na konkurs filmowy „Podróże małe i duże”, którego organizatorem jest Dom Kultury w Rybniku – Chwałowicach oraz Stowarzyszenie Podróżników Mahakam.

Konkurs Filmowy „Podróże małe i duże” jest częścią Festiwalu Podróżników Rozjazdy. Celem organizatorów jest promocja filmów zrealizowanych przez podróżników. Ponadto ma zachęcić wszystkie osoby podróżujące po świecie do dokumentowania swoich wypraw.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Film należy umieścić na kanale YouTube, a link do niego wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać na adres: klubkfn@wp.pl. Film nie może trwać więcej niż 5 minut. Termin zgłoszeń filmów upływa 20 lutego 2013 r. Po zatwierdzeniu filmu przez organizatorów zostanie on umieszczony na oficjalnym kanale YouTube konkursu filmowego: www.youtube.com/user/ROZJAZDY. Internetowe głosowanie na najlepszy film będzie trwało od 26 lutego do 18 marca 2013 r.

Trzy zwycięskie filmy wyłoni jury konkursu, a jeden wybierze publiczność podczas głosowania na kanale YouTube.

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu turystycznego:
I miejsce – nagroda o wartości 1000 zł;
II miejsce – nagroda o wartości 700 zł;
III miejsce – nagroda o wartości 300 zł;
Nagroda Publiczności – nagroda o wartości 1000 zł

Nagrodzone filmy zostaną ponadto zaprezentowane publiczności na dużym ekranie podczas V edycji Festiwalu Podróżników ROZJAZDY w dniu 23 marca 2013 r.

Szczegółowe warunki zgłaszania filmów, dokładne warunki techniczne filmów i etapy konkursu zawiera regulamin Konkursu, który wraz z kartą zgłoszenia jest do pobrania na stronie:www.dkchwalowice.pl/index.php/pobieralnia/category/3-festiwale

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Konkursu Filmowego „Podróże małe i duże” dostępne są bezpośrednio u Koordynatora konkursu: Mirosław Ropiak tel.: 0 694 432 676 lub pod adresem e-mail: klubkfn@wp.pl oraz pod nr tel.: 032 4216222.

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Most Zakochanych w Tarnowie

„Mosty zakochanych”, na których pary wieszają kłódki symbolizujące miłość do końca życia stają się...
Most Zakochanych w Tarnowie

Navigator Festival 2014

28 lutego wystartuje Navigator Festival. Impreza potrwa do 2 marca. Trzy festiwalowe dni wypełnią...
Navigator Festival 2014