29 listopada 2013

Menażki 2013 – Studenckie Spotkania Podróżnicze

Menażki 2013 – Studenckie Spotkania Podróżnicze
Autor: http://www.ack.ug.edu.pl/inter/kk/menazki/menazki-2013-studenckie-spotkania-podroznicze-iii-edycja/, Licencja: Domena publiczna

W dniach 13-15 grudnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku odbędzie się już trzecia edycja Studenckich Spotkań Podróżniczych – Menażki 2013. Wydarzenie skierowane jest do studentów z całego kraju, którzy kochają podróże, a swoim zaangażowaniem, pasją, energią i pomysłami chcą zarazić innych, pokazać, że jedyne bariery, jakie nas ograniczają znajdują się w naszych głowach. W trakcie wydarzenia odbędzie się konkurs na Studencką Podróż Roku. Przyznane zostaną także nagrody w takich kategoriach, jak: najzabawniejsze perypetie, podróż za 5 złotych, najbardziej niebezpieczna wycieczka, długoterminowy wypad.

“To już kolejna – trzecia edycja naszych spotkań. Po sukcesach lat ubiegłych i sporym odzewie zarówno ze strony uczestników konkursu jak i widzów, doszliśmy do wniosku, iż także w tym roku „Menażek” w Gdańsku zabraknąć nie może. Tym razem Studenckie Spotkania Podróżnicze „Menażki 2013” odbędą się w dniach 13-15 grudnia br. Pierwszy dzień to oficjalne rozpoczęcie i spotkanie z zeszłorocznym zwycięzcą, oraz zaproszonymi osobami – znanymi podróżnikami. Pozostałe dwa dni wypełnione będą prezentacjami uczestników – każda nie dłuższa niż 30 minut. Konkurs podzielony jest na bloki. Między każdym z bloków znajdzie się czas na 15 minutową przerwę, w trakcie której przeprowadzane zostaną konkursy z nagrodami. Dla pierwszy trzech wypraw które otrzymały największą liczbę głosów publiczności, przewidziano nagrody pieniężne, ufundowane przez Akademickie Centrum Kultury UG „Alternator”, wynoszące odpowiednio: za zdobycie miejsca 1. – 700 złza miejsce 2. – 500 złmiejsce 3. – 300 zł .Istnieje również możliwość zdobycia nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów naszego konkursu: – informują organizatorzy wydarzenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia do 7 grudnia 2013 roku  na adres menazki@ug.gda.pl (5 zdjęć i krótki opis wyprawy, warunkiem koniecznym jest, aby wybrana podróż odbyła się lub zakończyła się w 2013 roku).

Nagrodą główną w konkursie są nagrody pieniężne ufundowane przez ACK UG „Alternator”. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo statuetkę. Przewidziane są również wyróżnienia w kilku kategoriach (najzabawniejsze perypetie, podróż za 5 złotych, najbardziej niebezpieczna wycieczka, długoterminowy wypad itp.).

Strona wydarzenia: http://www.ack.ug.edu.pl/inter/kk/menazki/menazki-2013-studenckie-spotkania-podroznicze-iii-edycja/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też