29 listopada 2013

Menażki 2013 – Studenckie Spotkania Podróżnicze

Menażki 2013 – Studenckie Spotkania Podróżnicze
Autor: http://www.ack.ug.edu.pl/inter/kk/menazki/menazki-2013-studenckie-spotkania-podroznicze-iii-edycja/, Licencja: Domena publiczna

W dniach 13-15 grudnia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku odbędzie się już trzecia edycja Studenckich Spotkań Podróżniczych – Menażki 2013. Wydarzenie skierowane jest do studentów z całego kraju, którzy kochają podróże, a swoim zaangażowaniem, pasją, energią i pomysłami chcą zarazić innych, pokazać, że jedyne bariery, jakie nas ograniczają znajdują się w naszych głowach. W trakcie wydarzenia odbędzie się konkurs na Studencką Podróż Roku. Przyznane zostaną także nagrody w takich kategoriach, jak: najzabawniejsze perypetie, podróż za 5 złotych, najbardziej niebezpieczna wycieczka, długoterminowy wypad.

“To już kolejna – trzecia edycja naszych spotkań. Po sukcesach lat ubiegłych i sporym odzewie zarówno ze strony uczestników konkursu jak i widzów, doszliśmy do wniosku, iż także w tym roku “Menażek” w Gdańsku zabraknąć nie może. Tym razem Studenckie Spotkania Podróżnicze “Menażki 2013” odbędą się w dniach 13-15 grudnia br. Pierwszy dzień to oficjalne rozpoczęcie i spotkanie z zeszłorocznym zwycięzcą, oraz zaproszonymi osobami – znanymi podróżnikami. Pozostałe dwa dni wypełnione będą prezentacjami uczestników – każda nie dłuższa niż 30 minut. Konkurs podzielony jest na bloki. Między każdym z bloków znajdzie się czas na 15 minutową przerwę, w trakcie której przeprowadzane zostaną konkursy z nagrodami. Dla pierwszy trzech wypraw które otrzymały największą liczbę głosów publiczności, przewidziano nagrody pieniężne, ufundowane przez Akademickie Centrum Kultury UG “Alternator”, wynoszące odpowiednio: za zdobycie miejsca 1. – 700 złza miejsce 2. – 500 złmiejsce 3. – 300 zł .Istnieje również możliwość zdobycia nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów naszego konkursu: – informują organizatorzy wydarzenia.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia do 7 grudnia 2013 roku  na adres menazki@ug.gda.pl (5 zdjęć i krótki opis wyprawy, warunkiem koniecznym jest, aby wybrana podróż odbyła się lub zakończyła się w 2013 roku).

Nagrodą główną w konkursie są nagrody pieniężne ufundowane przez ACK UG „Alternator”. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo statuetkę. Przewidziane są również wyróżnienia w kilku kategoriach (najzabawniejsze perypetie, podróż za 5 złotych, najbardziej niebezpieczna wycieczka, długoterminowy wypad itp.).

Strona wydarzenia: http://www.ack.ug.edu.pl/inter/kk/menazki/menazki-2013-studenckie-spotkania-podroznicze-iii-edycja/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Podróż bez przeszkód

Wiosenna aura za oknem skłania nas do wyjazdów weekendowych. Kilka dni spędzonych z najbliższymi...
Podróż bez przeszkód