23 sierpnia 2013

„Katowice – wszędzie blisko”. Ze stolicy Śląska razem z PolskiBus.com do 7 polskich miast

„Katowice – wszędzie blisko”. Ze stolicy Śląska razem z PolskiBus.com do 7 polskich miast
Autor: http://www.polskibus.com/katowice-fingertips, Licencja: Domena publiczna

20 kursów PolskiBus.com dziennie łączy Katowice z 9 lokalizacjami: 7 miastami w Polsce i 2 zagranicznymi stolicami. Przewoźnik dojeżdża do 7 polskich miast: Częstochowy, Gdańska, Krakowa, Łodzi, Rzeszowa, Torunia i Warszawy. Natomiast miłośnicy zagranicznych podróży mogą odwiedzać Bratysławę i Wiedeń.

„Jeśli mieszkacie w Katowicach lub w pobliżu, to wiele ciekawych miejsc na spędzenie wakacji jest na wyciągniecie ręki. 20 kursów PolskiBus.com dziennie łączy Katowice z 9 lokalizacjami: 7 miastami w Polsce i 2 zagranicznymi stolicami. Możecie wybrać się na wspinaczkę w Tatrach, spacerować po długich bałtyckich plażach, skorzystać z wielu atrakcji w Warszawie lub udać się za granicę i odwiedzić Bratysławę i Wiedeń. Do wszystkich tych miejsc łatwo dotrzecie. Większość jest z Katowic właściwie w zasięgu ręki. Wystarczy wpisać w przeglądarkę PolskiBus.com, kliknąć w jeden z naszych linków i już prawie jesteście na miejscu” – informuje przewoźnik

Ze stolicy Śląska szybko razem z PolskiBus.com dojedziecie aż do 7 polskich miastCzęstochowy, Gdańska, Krakowa, Łodzi, Rzeszowa, Torunia i Warszawy. Natomiast miłośnicy zagranicznych podróży mogą odwiedzać Bratysławę i Wiedeń.

Poniżej sześć powodów, dlaczego warto podróżować z PolskiBus.com z Katowic:

  1. Możliwość podróżowania do 9 miast w Polsce i zagranicą
  2. 20 kursów dziennie z Katowic nowoczesnymi, klimatyzowanymi autokarami wyposażonymi w ekologiczne i ekonomiczne silniki
  3. Pasy bezpieczeństwa
  4. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi, żadnych ukrytych opłat za bagaż
  5. Uchylne fotele
  6. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie www.polskibus.com oraz w punktach sprzedaży: Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi 1, kasy czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00-17:00; Biuro Turystyczne MĄDELTRANS, ul. Piotra Skargi 4/2a, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00, w soboty 08:00-13:00.

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 roku. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 3 800 000 biletów.

Strona przewoźnika: www.polskibus.com

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też