14 marca 2018

Naładuj baterie w Egipcie

Naładuj baterie w Egipcie
Licencja: Copyright

Jeżeli marzysz o egzotycznych wakacjach wśród starożytnych piramid, wylegiwaniu się na bajecznie kolorowych plażach, czy nurkowaniu wśród rafy koralowej, to być może czas na wyprawę do Egiptu. Raczej nie polecamy jej na własną rękę – bezpieczeństwo podróży i jakość usług na najwyższym poziomie, zagwarantuje Ci biuro podróży z wieloletnią tradycją, jak TUI.

Podróże po Nilu

Egipt leży na wybrzeżu biblijnego Morza Czerwonego. Tu narodziła się jedna z najstarszych cywilizacji, a kultowe miejsca, po których przechadzała się Kleopatra, warto odwiedzić osobiście. Z pewnością zachwycą Cię monumentalne piramidy, a doświadczenie słońce prażącego nad Saharą pozostawi niezapomniane wrażenia.
W Egipcie Ty i Twoja druga połowa poczujecie się jak Staś i Nel, podróżując po najdłuższej rzece na Ziemi – Nilu, na którym oszołomią Cię niezwykłych rozmiarów wodospady.
Egipt to także kraj, w którym bezpiecznie przespacerujesz się po wulkanie.
Po wszystkich wrażeniach warto odpocząć w jednym z luksusowych hoteli i na złocistej plaży, zwłaszcza kiedy skorzystasz ze sprawdzonej oferty biura podróży https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt.

Prywatna sauna all inclusive

Warto zauważyć, że jeżeli już teraz wybierzesz dogodny dla siebie termin wakacji, spędzisz tydzień w Egipcie już za 1000-1200 zł!. Na stronie https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt/oferty-hotele znajdziesz nie tylko najwygodniejsze dla siebie termin i miejsce wylotu, ale wybierzesz hotel, który będzie posiadał wszystkie możliwe udogodnienia, jak all inclusive, place zabaw i baseny. Większość ekskluzywnych obiektów w przystępnej cenie posiada prywatne plaże, a przy pokojach umieszczone są sauny wyłącznie do indywidualnego użytku!
Jeżeli zdecydujesz się na wyjazd z biurem podróży TUI, możesz być spokojny że Ty, Twoja rodzina oraz przyjaciele odpoczniecie w najlepszych warunkach. W ofercie tego biura nie brak ekskluzywnych hoteli, rozrzuconych w najmodniejszych miasteczkach, które tętnią życiem przez całą dobę.
Na stronie internetowej TUI możesz wybierać spośród bogatej oferty turystycznej w Egipcie, dopasowanej do Twoich oczekiwań. Jeżeli interesuje Cię opcja wypoczynku, która łączy zwiedzanie i plażowanie, kompetentna obsługa TUI podejdzie do Twojego zamówienia indywidualnie i doświadczony doradca wybierze pomoże Ci wybrać wycieczkę Twoich marzeń.

Atrakcyjne Last Minute

Możesz „wyskoczyć” do Egiptu na wypad tygodniowy lub pomyśleć o 15-dniowym odpoczynku. Szczególnie polecamy Twojej uwadze oferty, które czekały na Ciebie do ostatniej chwili https://www.tui.pl/wypoczynek/egipt/oferty-last-minute. Jeżeli po długiej i ciemnej zimie, czujesz że Twój organizm łaknie słońca już teraz, zaszalej i zamów marcowy wylot do Egiptu. Z pewnością wrócisz naładowany nową energią, a niezapomniane wrażenia z pobytu w starożytnym Egipcie wystarczą na długie miesiące opowieści i wspomnień.
Na stronie TUI od razu znajdziesz indywidualną opcję wyboru dni, na które masz możliwość wyjechać. Jednak nie martw się, jeżeli się zdarzy, że Twój szef pokrzyżował Ci plany odpoczynku – nic nie szkodzi, w TUI możesz dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji!

O autorze
redakcja

Zobacz też