15 maja 2013

Oblicza tanich podróży (część I). Na drugi koniec świata za niewielkie pieniądze.

Oblicza tanich podróży (część I). Na drugi koniec świata za niewielkie pieniądze.

Dziś o godz. 18:30 w Jordan Caffe Biuro Podróży w Krakowie odbędzie się debata pt. „Oblicza tanich podróży (część I). Na drugi koniec świata za niewielkie pieniądze”. Organizatorem spotkania jest Krakowska Kawiarnia Naukowa.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą: Dariusz Dąbrowski – geograf, podróżnik, pilot wycieczek, Tomasz Walkiewicz – podróżnik, organizator wypraw, pilot wycieczek oraz Jadwiga Tyrankiewicz i Justyna Zawadzka z PLL LOT.

W trakcie debaty poruszone będą takie tematy, jak:
– Przepis na organizowanie tanich podróży?
– Jak oszczędzać w podróży na różnych kontynentach?
– Dlaczego tanie podróżowanie jest takie modne?

Organizatorzy proszą o potwierdzanie obecności na adres e-mailowy: kkn@jordan.pl
Wstęp bezpłatny

O krakowskiej Kawiarni Naukowej – Nurtują Cię bieżące problemy z zakresu Ekonomii, Prawa, Fizyki, Medycyny, Informatyki, Socjologii? Chcesz zadać pytanie i uzyskać odpowiedź ? Krakowska Kawiarnia Naukowa to doskonałe miejsce, aby dowiedzieć się więcej, zweryfikować swój tok myślenia oraz zaczerpnąć wiedzy od wybitnych specjalistów.

Miejsce: Jordan Caffe, ul. Długa 9, Kraków

Strona organizatora wydarzenia: http://www.krakowskakawiarnianaukowa.pl/pl/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też