26 stycznia 2013

Namaste – nowy klub podróżników w Katowicach

Namaste – nowy klub podróżników w Katowicach
Licencja: Domena publiczna

Nowe miejsce dla wszystkich miłośników podróży. Namaste to nowy klub podróżników w Katowicach, który mieście się przy ulicy Sobieskiego 27.

 Z pasji do gór i przygody. Miejsce spotkań dla ludzi ciekawych świata. Z myślą o ludziach ciekawych świata i nie tylko tworzymy to miejsce, w którym odbywają się pokazy slajdów z podróży, filmów, spotkania, prezentacje, wystawy fotografii – piszą o tym miejscu twórcy Namaste.

 Twórcy tego miejsca są otwarci na Wasze propozycje: „jesteśmy otwarci na twoją inicjatywę, jeśli chciałbyś zagrać, podzielić się opowieścią ze swoich podróży, zorganizować spotkanie”.

 Godziny otwarcia: poniedziałek – środa: 14:00 – 23:00, czwartek – sobota: 14:00 – 00:00, niedziela: 15:00 – 23:00.

 Adres: ul. Jana III Sobieskiego 27, 40-082 Katowice (centrum miasta, niedaleko Placu Wolności)

 Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/KlubNamaste/info

Strona klubu: http://www.namaste.katowice.pl/

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

XII Dni Turystyki

W dniach 7-8 kwietnia odbędą się XII Dni Turystyki organizowane przez Wydział Nauk Geograficznych...
XII Dni Turystyki