13 stycznia 2013

„Perth – miasto nad Łabędzią Rzeką” – spotkanie z Renatą Paleczną

„Perth – miasto nad Łabędzią Rzeką” – spotkanie z Renatą Paleczną
Licencja: Domena publiczna

14 stycznia o godz. 19:15 Klub Podróżnika CKiW i Koła PTTK „Chałupa” oraz Miejski Dom Kultury w Andrychowie zapraszają na spotkanie z  Renatą Paleczną, która opowie o australijskim Perth.

„Zapraszam na relację z podróży do Perth – stolicy Australii Zachodniej, największego i jednocześnie najrzadziej zaludnionego stanu w Australii. Będzie to opowieść o tętniącym życiem mieście, zapierających dech krajobrazach, australijskiej zimie, torbaczach i sympatycznych Australijczykach… ” – tak zaprasza wszystkich zainteresowanych  tematem główny gość spotkania, Renata Paleczna.

Wstęp: bezpłatny

 Więcej informacji: http://kultura.andrychow.eu/program.htm

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Most Zakochanych w Tarnowie

„Mosty zakochanych”, na których pary wieszają kłódki symbolizujące miłość do końca życia stają się...
Most Zakochanych w Tarnowie