6 lipca 2013

Opowieści Andy’ego Webb’a o Stambule i Polsce w Klubie Podróżników Atlantyda

Opowieści Andy’ego Webb’a o Stambule i Polsce w Klubie Podróżników Atlantyda
Autor: http://atlantyda.travel.pl/8-07-andy-about-istanbul-and-poland/#&panel1-8, Licencja: Domena publiczna

8 lipca o godz. 19:00 w Artefakt Cafe w Krakowie odbędzie się spotkanie z Webbem, który podzieli się z gośćmi swoimi wrażeniami z pobytu w Stambule oraz w Polsce. Organizatorem wydarzenia jest Klub Podróżników Atlantyda.

„Klub Podróżników Atlantyda oraz Artefakt Cafe zaprasza na opowieści Andy’ego Webb’a. Andy gościł u nas już dwukrotnie, jego z nami trzecie spotkanie póki co będzie ostatnim… Wkrótce Andy wraca do swojej rodzinnej Australii, nie mniej jednak mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś do nas zawita! Przed wyjazdem chce podzielić się swoimi wrażeniami ze Stambułu oraz z Polski, bo to tutaj spędził ostatnie trzy lata” – informują organizatorzy.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. A Andy na swoje opowieści zaprasza sławami: ”Istanbul…. – the photos were taken during two different trips to Istanbul. The places I saw meant that I got to see a more real side of a place that has many ‚unknowns’ that only time and ‚getting lost’ will offer you. 
Polish Part….- the trips that offered me the chance to take these pictures constantly reminded me that I have to see more and more of my own country. So often we travel overseas to see something special, when special is quite often under our nose where we are from”.

Miejsce: Artefakt Café, Klub Podróżników Atlandyta, ul. Dajwór 3, Kraków
Strona wydarzenia: http://atlantyda.travel.pl/8-07-andy-about-istanbul-and-poland/#&panel1-8

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też