21 grudnia 2012

Rozpoczęty sezon narciarski na Skrzycznem

Rozpoczęty sezon narciarski na Skrzycznem
Autor: Naprzód PR, Licencja: Copyright

Dla wszystkich fanów śnieżnego szaleństwa mamy doskonałą wiadomość. Już w ten weekend, a dokładnie – 15 grudnia zainaugurowany zostanie sezon narciarski w szczyrkowskim Centralnym Ośrodku Sportu. Dla narciarzy i snowboardzistów oznacza to przede wszystkim uruchomienie popularnego Skrzycznego – homologowanej przez FIS, a jednocześnie jednej z najlepszych i najbardziej popularnych polskich tras.

Jesteśmy przekonani, że goście nie zawiodą nas również w tym roku – mówi Jacek Cwetler, dyrektor Działu Marketingu COS-u. – Każdego sezonu, fani szaleństw na białym puchu odwiedzają nas tłumnie przede wszystkim przez wzgląd na wyjątkowe warunki i zjazdowe doznania jakich mogą się spodziewać na Skrzycznem.

Trasa – co ważne – z homologacją FIS – otwarta zostanie na odcinkach Skrzyczne – Grzebień (przejazd przez kaskadę)  – Jaworzyna. Przy braku możliwości zjazdu z Jaworzyny każdy może liczyć na darmowy zjazd kolejką krzesełkową.

Start sezonu w ośrodku to doskonała wiadomość przede wszystkim dla naszych gości z Podbeskidzia oraz Aglomeracji Śląskiej. Wystarczy bowiem niespełna półtorej godziny by samochodem dostać się do centrum śnieżnego szaleństwa – podkreśla Cwetler.

Bliska odległość, ale także – doskonała infrastruktura turystyczna zachęcają do weekendowych wypadów na Podbeskidzie. Rozbudowana baza hoteli, restauracji i karczm, a przede wszystkim – wspaniałe warunki narciarskie to świetny pomysł na przedświąteczny wypad, do którego zachęcać może śnieżna aura, obecna już w całym kraju.

Tych, którzy już mieli okazję odwiedzić nasze stoki, jak sądzę nie muszę zachęcać do ponownej wizyty. Tych, którym jeszcze nie było to dane – zapraszam gorąco. Jestem pewien, że nie pożałują – podsumowuje Jacek Cwetler.

Źródło: Naprzód PR

O autorze
redakcja

Zobacz też