20 marca 2013

Dobry konkurs na relację z podróży

Dobry konkurs na relację z podróży
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

Ruszyła druga edycja Dobrego konkursu na relację z podróży. Do wygrania: książki, przewodniki, mapy oraz karnety na festiwale. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia. W trakcie głosowania można także wspomóc leczenie Dominiki chorej na stwardnienie rozsiane.

Podróżujesz? Robisz zdjęcia? A może jeszcze do tego zupełnym przypadkiem posiadłeś umiejętność pisania? I to dobrego! Na pewno tak. A nawet jeśli nie, to i tak opisz swoją wyprawę i zgłoś się do konkursu! Czekają na Ciebie niegasnąca sława i cała masa fantastycznych nagród – książki, przewodniki, mapy, karnety na festiwale, jeszcze więcej książek – ufundowanych przez Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Turystyczne Agencja TD, Wydawnictwo Bezdroża, Wydawnictwo Karakter, miesięcznik Manko, Peron4, Folkowisko oraz SLOT Kraków! Przy okazji razem – podczas głosowania – wspomożemy leczenie Dominiki chorej na stwardnienie rozsiane – czytamy na stronie organizatora.

Jakie prace mogą być zgłoszone na konkurs?

Na konkurs można zgłaszać relacje z podróży w najrozmaitszej formie. Może to być tekst (max. 5000 znaków) z kilkoma zdjęciami (max. 5 zdjęć), może to być fotoreportaż (do 15 zdjęć max.), film, nagranie dźwiękowe czy też wszystko to razem zmieszane. Albo i rzeźba z plasteliny czy jakakolwiek inna forma, którą potraficie zainteresować Czytelników również mogą być przesłane na konkurs. I nie musi być to opis wyjazdu do Konga czy Patagonii. Może być to spacer z babcią, ważne jak się o tym napisze. Może być mrocznie lub krotochwilnie, lapidarnie albo z opisami przyrody, prozą lub wierszem (choć zaleca się wykazanie związku autora z podmiotem lirycznym). Jednym słowem: rozwińcie skrzydła wyobraźni.

 Nagrody otrzyma 8 osób, a wśród nich są: książki, przewodniki, mapy oraz karnety na festiwale. Zgłoszenia należy przesyłać na e-mail: w.ganczarek@gmail.com

Dokładny regulamin, wszelkie informacje oraz pule nagród, które można wygrać biorąc udział w konkursie znajdziecie na stronie: http://fizyk-w-podrozy.blogspot.com/p/dobry-konkurs-2013.html

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też