1 czerwca 2013

Smaki i kolory Wietnamu

Smaki i kolory Wietnamu
Licencja: Domena publiczna

3 czerwca o godz. 19:00 w Piwnicy pod Baranami w Krakowie odbędzie się slajdowisko pt. „Smaki i kolory Wietnamu”. Gośćmi spotkania będą Marta i Grzegorz. Organizatorem wydarzenia jest Klub Podróżników „Śródziemie”.

Jak pokazać kolory Wietnamu mając do dyspozycji czarno-białą fotografię? Jak zasmakować Wietnamu nie jedząc? Autorzy prelekcji opowiedzą o swojej przygodzie z Wietnamem; o 7 podróżach do tego pięknego kraju, o ludziach, przyjaźniach, kuchni i wspaniałych widokach. O tym jak smakuje PHO z widokiem na zielone wzgórza Sa Pa, o tym jak jeść NEM patrząc na niebieskie wody Delty Mekongu ale też o tym, jak smakuje kawa z widokiem na rzekę Czerwoną i jakie owoce morza najlepiej zjeść na żółtych plażach Da Nang.

„Wietnam to przygoda na całe życie, zapraszamy do podróży „– Marta i Grzegorz.

Miejsce: Piwnica Pod Baranami, ul. Rynek Główny 27, Kraków

Strona organizatora wydarzenia: http://www.klubpodroznikow.com/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też