27 listopada 2013

III Targi Turystyki PODRÓŻ MARZEŃ

III Targi Turystyki PODRÓŻ MARZEŃ

W dniach 30 listopada – 1 grudnia odbędzie się trzecia edycja Targów Turystyki PODRÓŻE MARZEŃ. Impreza to okazja, aby zapoznać się z ofertami polskich firm, które pomogą lub w całości zorganizują wymarzony urlop czy niezapomnianą podróż poślubną. W trakcie targów odbędzie się także prezentacja linii autokarowych, kolejowych, lotniczych i podróży promem. 

„Na stoiskach będzie można zapoznać się z kompleksową ofertą każdego rodzaju wypoczynku, czy to w leśnej głuszy, popularnych kurortach czy aktywnych form spędzania wolnego czasu. A zatem nie zabraknie touroperatorów, biur podróży, organizatorów wyjazdów młodzieżowych, ośrodków SPA, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, campingów, schronisk młodzieżowych czy uzdrowisk. Targi PODRÓŻ MARZEŃ to również okazja do prezentacji propozycji linii autokarowych, kolejowych, lotniczych i podróży promem. Ponadto szeroką ofertę zaprezentują organizatorzy podróży poślubnych, a to także dlatego, że w tym samym czasie na terenie Targów Kielce odbędą się m.in. targi Modny Ślub” – piszą organizatorzy wydarzenia.

Targi Kielce to drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej i jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw, konferencji – m.in. PLASTPOL – najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, AUTOSTRADA-POLSKA – jedyne takie targi w Europie, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH– najchętniej odwiedzane targi rolnicze. Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo – Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na trzeciej pozycji pod względem wynajętej powierzchni i liczby wystawców, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, Czeskie Budziejowice czy Międzynarodowe Targi Kijów.

Ceny biletów wstępu:
Normalny – 8 zł
Ulgowy – 4 zł

Godziny otwarcia targów:
30 listopada: 10:00 – 18:00
1 grudnia: 10:00 – 17:00

Oficjalna strona wydarzenia: http://www.targikielce.pl/index.html?k=voyager&s=index

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też