25 lipca 2013

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Na własne oczy Sudan”

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Na własne oczy Sudan”
Autor: www.expeditionclub.pl/, Licencja: Domena publiczna

Dziś o godz. 20:00 w kawiarni Expedition Club w Krakowie odbędzie się spotkanie z cyklu „ExpeditionNight” – „Na własne oczy – Sudan”. Gościem wieczoru będzie Joanna Pajdak-Madetko, która w lutym tego roku przemierzyła jeepem wraz z zaprzyjaźnionym Sudańczykiem trasę w Sudanie.  To okazja, aby posłuchać opowieści i zobaczyć slajdowisko z tej niezwykłej przygody.

„Joanna Pajdak-Madetko w lutym tego roku przemierzyła jeepem wraz z zaprzyjaźnionym Sudańczykiem trasę w Sudanie. Zwiedziła wiele pięknych miejsc, nurkowała, poznała ciekawych ludzi, obyczaje, kraj… Podczas spotkania z cyklu ExpeditionNight opowie i pokaże nam slajdowisko z tej niezwykłej przygody. Być może ktoś zainteresuje się na tyle, aby na kolejną wyprawę wyruszyć wraz z nią? Oferta tym bardziej interesująca, że oprócz jeepów będzie możliwość przejechania tej trasy motocyklem pod okiem samego Jareckiego. Plan wyprawy i szczegóły kolejnego wyjazdu dla zainteresowanych tuż po, lub w trakcie spotkania” – informują organizatorzy.

„SUDAN, kraj mało znany i rzadko odwiedzany. Kraj pustyni, Nilu i przepięknych raf Morza Czerwonego. Kraj znany nam głównie z przygód Stasia i Nel, krótkich informacji wojennych czy filmu „Kaznodzieja z karabinem”. Zapraszamy do poznania tego kraju, jego pustynnej surowości, niekonsekwencji obyczajowych, przyjaznych ludzi, często niezrozumiałych przepisów, ciągle odkrywanych skarbów przeszłości, niezwykłego bogactwa morza” – tak na dzisiejsze spotkanie zapraszają jego organizatorzy.

Miejsce: Kawiarnia Expedition Club, ul. Opolska 12 b, Kraków
Wstęp wolny
Strona organizatora wydarzenia: http://www.expeditionclub.pl/

 

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też