25 lipca 2013

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Na własne oczy Sudan”

Spotkanie z cyklu ExpeditionNight – „Na własne oczy Sudan”
Autor: www.expeditionclub.pl/, Licencja: Domena publiczna

Dziś o godz. 20:00 w kawiarni Expedition Club w Krakowie odbędzie się spotkanie z cyklu „ExpeditionNight” – „Na własne oczy – Sudan”. Gościem wieczoru będzie Joanna Pajdak-Madetko, która w lutym tego roku przemierzyła jeepem wraz z zaprzyjaźnionym Sudańczykiem trasę w Sudanie.  To okazja, aby posłuchać opowieści i zobaczyć slajdowisko z tej niezwykłej przygody.

„Joanna Pajdak-Madetko w lutym tego roku przemierzyła jeepem wraz z zaprzyjaźnionym Sudańczykiem trasę w Sudanie. Zwiedziła wiele pięknych miejsc, nurkowała, poznała ciekawych ludzi, obyczaje, kraj… Podczas spotkania z cyklu ExpeditionNight opowie i pokaże nam slajdowisko z tej niezwykłej przygody. Być może ktoś zainteresuje się na tyle, aby na kolejną wyprawę wyruszyć wraz z nią? Oferta tym bardziej interesująca, że oprócz jeepów będzie możliwość przejechania tej trasy motocyklem pod okiem samego Jareckiego. Plan wyprawy i szczegóły kolejnego wyjazdu dla zainteresowanych tuż po, lub w trakcie spotkania” – informują organizatorzy.

„SUDAN, kraj mało znany i rzadko odwiedzany. Kraj pustyni, Nilu i przepięknych raf Morza Czerwonego. Kraj znany nam głównie z przygód Stasia i Nel, krótkich informacji wojennych czy filmu „Kaznodzieja z karabinem”. Zapraszamy do poznania tego kraju, jego pustynnej surowości, niekonsekwencji obyczajowych, przyjaznych ludzi, często niezrozumiałych przepisów, ciągle odkrywanych skarbów przeszłości, niezwykłego bogactwa morza” – tak na dzisiejsze spotkanie zapraszają jego organizatorzy.

Miejsce: Kawiarnia Expedition Club, ul. Opolska 12 b, Kraków
Wstęp wolny
Strona organizatora wydarzenia: http://www.expeditionclub.pl/

 

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Mapa świata na ścianę

Jeżeli chcemy, by nasze dziecko wiedziało, ile jest krajów na świecie, wystarczy rozłożyć przed...
Mapa świata na ścianę