5 czerwca 2013

„Kenia, czyli moja Afryka dzika” – spotkanie z Dominiką Nadczuk

„Kenia, czyli moja Afryka dzika” – spotkanie z Dominiką Nadczuk
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

4 czerwca o godz. 19:00 w pawilonie sportowo-dydaktycznym na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się slajdowisko pt. „Kenia, czyli moja Afryka dzika”. Gościem honorowym spotkania będzie Dominika Nadczuk. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”. Organizatorem imprezy jest Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda”.

Dominika Nadczuk opowie o swojej niezwykłej przygodzie na Czarnym Lądzie. Bedą to opowieści z wyjazdu na wolontariat do wioski Sega, położonej w prowincji Nyanza. Pokazane będzie życie w prawdziwej, dzikiej Kenii, gdzie ludzie nie mają wody, ani eklektyczności. W trakcie spotkania pokazane będą także zdjęcia dotyczące części turystycznej wyjazdu Dominiki Nadczuk do Afryki, czyli będzie można zobaczyć zdjęcia z Mombasy, Nairobi oraz dzikie zwierzęta z Parku Maasai Mara.

Wstęp wolny

Miejsce: nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27, Kraków

Strona organizatora wydarzenia: http://www.wagabunda.krakow.pl/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też