5 czerwca 2013

„Kenia, czyli moja Afryka dzika” – spotkanie z Dominiką Nadczuk

„Kenia, czyli moja Afryka dzika” – spotkanie z Dominiką Nadczuk
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

4 czerwca o godz. 19:00 w pawilonie sportowo-dydaktycznym na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się slajdowisko pt. „Kenia, czyli moja Afryka dzika”. Gościem honorowym spotkania będzie Dominika Nadczuk. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”. Organizatorem imprezy jest Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda”.

Dominika Nadczuk opowie o swojej niezwykłej przygodzie na Czarnym Lądzie. Bedą to opowieści z wyjazdu na wolontariat do wioski Sega, położonej w prowincji Nyanza. Pokazane będzie życie w prawdziwej, dzikiej Kenii, gdzie ludzie nie mają wody, ani eklektyczności. W trakcie spotkania pokazane będą także zdjęcia dotyczące części turystycznej wyjazdu Dominiki Nadczuk do Afryki, czyli będzie można zobaczyć zdjęcia z Mombasy, Nairobi oraz dzikie zwierzęta z Parku Maasai Mara.

Wstęp wolny

Miejsce: nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27, Kraków

Strona organizatora wydarzenia: http://www.wagabunda.krakow.pl/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

„Efekt Franciszka”

Nowy papież cieszy się ogromną popularnością. Tak dużą, że władze Rzymu zostały zmuszone do...
„Efekt Franciszka”