28 marca 2013

Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2013

Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2013
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

W dniach 19-21 IV w Centrum Targowo-Kongresowym MT w Warszawie odbędą się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO. W trakcie imprezy będzie można zapoznać się z ofertą wyjazdową na sezon letni zaprezentowaną przez wystawców z kraju i zagranicy. Ponadto chętni mogą wziąć udział w seminariach tematycznych, a na dzieci czeka wiele atrakcji.

Wśród tegorocznych wystawców znajdziemy: biura podróży oferujące wyjazdy na każdą kieszeń i niemal do każdego zakątka świata, organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży; hotele, pensjonaty, schroniska, ośrodki wczasowe i rekreacyjne, uzdrowiska, sanatoria i ośrodki spa, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, szkoły językowe, przewoźników (linie lotnicze, autokarowe, kolejowe i promowe), regiony, gminy i powiaty oraz miasta.

Targi LATO są wyjątkowym kiermaszem ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy krótszego odpoczynku w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza granicami naszego kraju. To także doskonałe miejsce do wyboru obozów, kolonii czy zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Oferta wystawców jest bardzo bogata i na każdą kieszeń, może zaspokoić najróżnorodniejsze wymagania odbiorców – zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej oraz poszukiwaczy ciekawych przygód, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzież. Większość z prezentowanych ofert sprzedawanych jest w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na targi.

W tym roku targi będą wzbogacone o odbywające się w tym samym czasie i miejscu Targi Produktów Regionalnych „Regionalia” oraz o Targi Agroturystyczne „Agroturystyka”.

Targi Turystyki i Wypoczynku LATO to impreza dedykowana dla miłośników podróży; rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy mają ochotę odwiedzić ten wielki piknik turystyczny. Edycja z 2012 roku zgromadziła 428 wystawców z 19 krajów, a targi odwiedziło 25 tys. osób.

Miejsce Targów: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, Warszawa, ul. Marsa 56c

Wstęp: bezpłatny

Dokładny program targów oraz wszystkie informacje znajdują się na stronie organizatora: http://www.targilato.pl/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też