30 kwietnia 2013

Virgin America: Podniebny flirt w samolocie

Virgin America: Podniebny flirt w samolocie
Autor: epSos.de, Licencja: CC BY

Miłość można spotkać wszędzie, nawet w chmurach – być może właśnie z takiego założenia wyszła amerykańska linia lotnicza Virgin America, która uruchomiła niedawno nową usługę na pokładzie swoich samolotów. Usługa ta ma ułatwiać pasażerom podniebny flirt – pozwala na zamówienie szampana, drinka czy smacznego posiłku dla nieznajomej osoby, która leci tym samym lotem. Inną możliwością jest wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej, która następnie wyświetli się na ekranie wmontowanego w fotel telewizora. Richard Branson, szef Virgin America, uważa, że: „szanse na opuszczenie pokładu w towarzystwie uroczej współpasażerki lub przystojnego współpasażera wynoszą co najmniej 50 procent”. Czy faktycznie?

Przewoźnik tak reklamuje swój najnowszy pomysł: „Blondyn o niebieskich oczach lub długowłosa piękność siedzi dwa rzędy od nas. Szkoda, że nie mamy miejsca obok – to uczucie towarzyszy wielu samotnym podróżnym obu płci. Postanowiliśmy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Oczywiście, jeśli nie mamy ochoty na flirt na wysokości 10 tys. km, zawsze możemy odmówić drinka, a także zablokować opcję otrzymywania jakichkolwiek wiadomości”.

Usługa podniebnego flirtu była dostępna już wcześniej na lotach między Los Angeles a Las Vegas – w tym momencie udostępniono ją na wszystkich amerykańskich trasach, które obsługuje Virgin America.

O autorze
Justyna Sekuła
Mimo tego, że od 4 lat mieszka w Krakowie, ciągle z radością powraca w rodzinne strony Beskidu Niskiego. Miłośniczka pieszych wędrówek, zwłaszcza po górach i podróżowania tanimi liniami lotniczymi. Nie lubi ograniczeń, uważa, że najlepsze wycieczki to te zorganizowane na własną rękę. W wolnych chwilach czyta książki, które powoli przestają mieścić się na półce. Wielbicielka zabaw ze słowami, absurdalnych dyskusji i czarnego humoru, pomagającego nabrać jej dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Zobacz też