16 maja 2013

Warsztaty podróżnicze Tanie Latanie – Kraków

Warsztaty podróżnicze Tanie Latanie – Kraków
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

25 maja od godz. 10:30 do godz. 16:30 w krakowskim Artefakt Cafe będzie można wziąć udział w warsztatach podróżniczych taniego latania. Organizatorem wydarzenia są Łowcy Lotów – miłośnicy podróży od ponad 10 lat związani z branżą turystyczną.  

„Idzie lato! A więc planujemy wypady i wycieczki:) Gdzie tym razem? Lowcostowo po Europie czy może teleportacja na inny kontynent? Szukamy dla Was tylko najlepsze oferty! Chcecie poznać tajniki taniego podróżowania? Zapraszamy na warsztaty TANIEGO LATANIE W KRAKOWIE, oczywiście w Artefakt Cafe! „ – tak organizatorzy warsztatów zachęcają do wzięcia w nich udziału.

Jak wyglądają warsztaty?

„Podczas tych warsztatów przeanalizujemy najważniejsze, najbardziej liczące się w tanim podróżowaniu linie lotnicze. Zarówno te regularne, jak i tanich przewoźników – tzw. “low-costowych”. Skupimy się na konkretnych miastach, państwach do których tanio możemy dolecieć. Np. żeby dotrzeć do Australii najlepiej jest szukać połączenia lotniczego taniego do Kuala Lumpur, Singapuru lub innych miast Azji Pd – Wsch. A stamtąd już tanim azjatyckim przewoźnikiem udać się do Australii. Będziemy ćwiczyć na wybranych przykładach zdobywane na bieżąco umiejętności na wybranych wyszukiwarkach połączeń lotniczych. Dowiecie się które wyszukiwarki, na jakich destynacjach najlepiej się spisują. Dowiecie się o mało znanych liniach lotniczych, dzięki którym tanio będziemy mogli podróżować po wybranym regionie – LADE w Argentynie, czy PEACH Airlines w Japonii oraz Air Pullmantur w Europie/Ameryce Środkowej. Nauczymy Was praktycznej wiedzy jak tanio przemieszczać się po świecie. Przeanalizujemy “indywidualny przypadek” każdego uczestnika warsztatów – zapytanie dotyczące wybranej destynacji na świecie i postaramy się spełnić jego marzenie o taniej wyprawie! Będziemy badać sezony lotnicze i analizować kiedy, w jakiej porze roku się wybrać w jaki rejon świata, ze względu na najczęściej statystycznie pojawiającej się ciekawe oferty. Chcemy dać wam wędkę, a nie rybę. Dzięki czemu po naszych 6 – godzinnych warsztatach będziecie potrafili zaoszczędzić kilkaset złotych samodzielnie wyszukując atrakcyjne cenowo połączenie lotnicze. Nasza praca na warsztatach będzie bardzo praktyczna. To nie będzie wykład. To będzie przekładanie zdobywanej wiedzy na bieżąco na praktykę, na życie!” – piszą na swojej stronie organizatorzy warsztatów.

Koszt warsztatów: 99 zł
Zapisy na warsztaty: http://lowcylotow.pl/zapisz-sie/
Miejsce: Artefakt Cafe, Dajwór 3, Kraków

Strona organizatora wydarzenia: http://lowcylotow.pl/portfolio-view/tanie-latanie/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Pasterskie Anioły 2013

W dniach 28-30 czerwca na pograniczu czesko-polskim w Pasterce w Górach Stołowych rusza druga...
Pasterskie Anioły 2013