25 czerwca 2013

XII wakacyjne warsztaty ruchu i tańca Montenegro, Adriatyk 2013

XII wakacyjne warsztaty ruchu i tańca Montenegro, Adriatyk 2013
Autor: http://montenegro.pl/warsztaty_ruchu_2013/, Licencja: Domena publiczna

W dniach 19-29 września będzie można wziąć udział w wakacyjnych warsztatach tańca i ruchu organizowanych pod hasłem „piękno ciała, taniec duszy”. Impreza odbywa się od 11 lat w Montenegro leżącym w Czarnogórze nad brzegiem Morza Adriatyckiego. Organizatorem wyjazdu jest firma usługowa MONTENEGRO.

„Nasze wieloletnie podróży do Czarnogóry to istne zamiłowanie do tego, pod każdym względem wyjątkowego, cudownego i niepowtarzalnego regionu, pełnego słońca, ciepła lokalnych ludzi i nieujarzmionej, dziewiczej przyrody basenu śródziemnego morza. Właśnie tu, niczym rajskie, krajobrazy wysokich gór całujących przejrzyste i krystaliczne Morze Adriatyckie, swoim pięknem zatykają dech w piersi. Nie trzeba wiele mówić by przekazać, że warsztaty odbywające się w takim miejscu, dają wszystko to, czego brak na codzień zabieganym mieszkańcom zatłoczonych miast zimnej północy Europy. Zapraszamy Cię na taką właśnie podróż – przygodę, odnowę, rozrywkę i …beztroski uśmiech”. Naszą najlepszą rekomendacja to setki osób biorących udział w warsztatach. Wiele osób wielokrotnie uczestniczyło oraz powtarzało uczestnictwo w naszych wyjazdach. NEWSWEEK w numerze (z 16.06.08) pisze o zaletach naszych wyjazdów. Liczne renomowane pisma, pisały o naszym programie i wyjazdach, tak jak również TV POLSAT, TVN oraz Serbska Telewizja nakręciły programy o naszych wyjazdach oraz wielokrotnie je emitowały” – informują organizatorzy.

Warsztaty to wypoczynek z:

– nauką najbardziej kobiecych tańców: Belly Dance, Oriental Fitness – taniec brzucha choreografia, Bollywood Dance – indyjski taniec filmowy oraz Bhangra choreografia, Zumba, tańce karaibskie; rytualne tańce, taniec medytacyjny,

 BODY & SOUL – ćwiczenia wzmacniające ciało i umysł (joga, medytacja), które zapewnią dobre samopoczucie i odprężenie,

– łącznie do 20- 30 h tańców i ćwiczeń,

– medytacja różne techniki (mantra medytacja, czakra medytacja i inne) dla wewnętrznej harmonii,

– masaże z wysp egzotycznych Polinezji i Hawajów, które doładują siły witalne

Miejsce: warsztaty odbywają się w Montenegro (Czarnogóra – wybrzeże na południe od Chorwacji) w otoczeniu palm i egzotycznej roślinności przy samym brzegu morza ADRIATYCKIEGO. 

Dokładny program warsztatów dostępny jest tutaj: http://montenegro.pl/program_warsztatow/

Zapisy ruszają od 15 sierpnia.

Kontakt:

Tel.: +48 0501 144 771, E-mail: biuro@montenegro.pl, kontakt@montenegro.pl, strona www: www.montenegro.pl

Strona wydarzenia: http://montenegro.pl/warsztaty_ruchu_2013/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Egipska turystyka w dołku

Egipskie Ministerstwo Turystyki poinformowało, że ubiegły rok był najgorszym dla sektora turystycznego od 27...
Egipska turystyka w dołku

III Oko Podróżnika

9 II obędzie się III Oko Podróżnika w warszawskim Aroma Espresso Barze. Organizatorzy zapewniają:...
III Oko Podróżnika