7 stycznia 2013

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA
Autor: Kielc Sport Zima, Licencja: Copyright

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013 to impreza, która spodoba się wszystkim fanom zimowych sportów. Najlepsze marki, setki różnorodnych produktów oraz spotkania z gwiazdami, to tylko nieliczne z atrakcji. Po raz pierwszy na targach swoja ofertę zaprezentują firmy takie jak: T.F.A. ALFA S.R.O. z Czech, PROSNOW ACHTI Iwona Białobrzeska, SOX Land & David James – Jozef Vaigl ze Słowacji, SARAFIS Marek Szuper, PREDMAN DAINESE S.P.A. z Włoch, BRAVE TEAM oraz BIKEMAN.

Tegoroczna edycja to również okazja do wygrania atrakcyjnych nagród. Wystawcy, którzy przesłali swoje formularze zgłoszeniowe i opłacili udział w targach zdobyć mogą 2 bilety lotnicze linii Wizz Air na dowolnej trasie do wykorzystania w terminie do 31.12.2013 roku. Z kolei zwiedzający mają szansę wygrać wycieczkę dla 2 osób na 7 dni na narty do Andory.

Jedną z atrakcji XXVII Targów będzie zimowa Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2013. W programie znaleźć można m.in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała – CRX 30, Pilates, Body Balance oraz zapoznać się z najnowszym trendem w fitness, jakim są Bokwa fitness oraz GRIT SERIES Les Mills.

KIELCE SPORT-ZIMA 2013 to również świetna propozycja dla amatorów sprzętu wodnego. Podczas kilku dni odbędą się pokazy freestylu kajakowego, pokazy technik ratowniczych oraz dla lubiących mocne wrażenia zawody na ergometrach (wiosłowanie na sucho). Miłośników białego szlaństwa zainteresować powinna nocna jazda na nartach i deskach.

Targi odbywać będą się od 20 do 23 lutego 2013.

O autorze
Justyna Sekuła
Mimo tego, że od 4 lat mieszka w Krakowie, ciągle z radością powraca w rodzinne strony Beskidu Niskiego. Miłośniczka pieszych wędrówek, zwłaszcza po górach i podróżowania tanimi liniami lotniczymi. Nie lubi ograniczeń, uważa, że najlepsze wycieczki to te zorganizowane na własną rękę. W wolnych chwilach czyta książki, które powoli przestają mieścić się na półce. Wielbicielka zabaw ze słowami, absurdalnych dyskusji i czarnego humoru, pomagającego nabrać jej dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Zobacz też

Most Zakochanych w Tarnowie

„Mosty zakochanych”, na których pary wieszają kłódki symbolizujące miłość do końca życia stają się...
Most Zakochanych w Tarnowie