Jakie są korzyści z zastosowania serum w podkładzie?

Jakie są korzyści z zastosowania serum w podkładzie?

Najnowocześniejsze rozwiązania nie omijają branży kosmetycznej, która coraz częściej zaskakuje połączeniem produktów pielęgnacyjnych z kolorowymi, stosowanymi przy makijażu. Dziś perfekcyjny wygląd skóry, pokrytej podkładem nie musi oznaczać rezygnacji z jej nawilżenia i odżywienia. Jak to działa?

Podkład serum – bardziej krycie czy nawilżenie?

Podkład serum jest produktem o nowoczesnej formule, łączącej składniki skoncentrowanego serum nawilżającego i uelastyczniającego twarz z zaletami podkładu do twarzy, którego zadaniem jest nawilżać, maskować niedoskonałości i zapewniać efekt promiennej cery. Nowoczesny podkład serum zawiera 1% roztwór kwasu hialuronowego, który intensywnie działa na skórę bez wpływu na efekt kryjący i ujednolicający cerę. Produkt łączy w sobie dwie funkcje, które doskonale się uzupełniają. Dzięki temu możesz korzystać z rozwiązania dwa w jednym, oszczędzającego Twój cenny czas każdego poranka. Efekty działania serum z podkładem zauważalne będą w wyniku regularnego stosowania.

Jakie efekty zastosowania serum w podkładzie w wyglądzie makijażu?

Makijaż, wykonany z podkładem serum prezentuje się nienagannie nie tylko ze względu na świetną jakość i wielofunkcyjność podkładu. Produkt nawilża skórę, dbając o prawidłowy poziom wilgoci w jej warstwach przez wiele godzin. Właśnie to świetnie wpływa na efekt wyglądu makijażu twarzy przez wiele godzin. Kosmetyk kompleksowo działa na skórę, przygotowując ją do wchłaniania podkładu. Dzięki nawilżeniu sam podkład prezentuje się świeżo i świetnie dopasowuje do cery. Zaskórniki nie są widoczne. Nawilżający podkład tworzy bazę pod puder i konturowanie. Możesz z nim wykonać makijaż dzienny i wieczorowy.

Podkład serum – efekty dla skóry

Skóra, codziennie nawilżana serum z podkładem już po sześciu tygodniach regularnego stosowania wykazuje znacznie większą jędrność i elastyczność. Zauważysz to na co dzień, zwłaszcza po dokładnym zmyciu makijażu. Zaobserwujesz ujednolicenie kolorytu oraz o blisko 18% większy poziom wygładzenia. Twarz, która regularnie jest pielęgnowana takim dwufunkcyjnym preparatem staje się rozświetlona, a niedoskonałości mniej widoczne. Składniki nowoczesnego produktu wpływają również na ograniczenie widoczności drobnych zmarszczek. Stosując go zauważysz do 7% mniej widocznych bruzd na skórze twarzy. Pamiętaj, aby dokładnie, równomiernie rozprowadzać podkład serum, a tym samym zapewnić sobie równomierny efekt makijażu i działania skoncentrowanych składników odżywczych.

Tradycyjny podkład nawilżający czy podkład serum?

Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać tradycyjny podkład nawilżający do twarzy, a przed jego nałożeniem zaaplikować serum lub krem przeciwzmarszczkowy możesz zaoszczędzić czas i wybrać wygodniejsze, szybsze rozwiązanie. Produkt dwa w jednym, łączący zalety serum i podkładu do twarzy zachwyci Cię skutecznością w obydwu dziedzinach. Jako serum przyniesie realne, widoczne efekty już po kilku tygodniach regularnego stosowania, a jako wysokiej jakości, trwały podkład świetnie zaprezentuje się od razu po nałożeniu. Jeżeli zatem zastanawiasz się, czy zdecydować się na taki produkt, warto wypróbować i przekonać się osobiście, stosując go codziennie. Nakładaj go najlepiej palcami, by doskonale wydobyć jego konsystencję i działanie, połączone z ciepłem Twojej skóry. Wmasowując go w skórę twarzy dodatkowo wpłyniesz na jej uelastycznienie.

O autorze
redakcja

Zobacz też