Plaża w Łebie

Łeba w pigułce

Kraj
Polska
Podział administracyjny
Województwo pomorskie
Liczba ludności
3889
Powierzchnia
14,81 km2
Nr. kierunkowy
(+48) 59
Współrzędne
N:54.761111
E:17.557222
Herb
Herb Łeby

Plaża w Łebie - opis atrakcji

Łeba ma bardzo długą linię brzegową liczącą prawie 10 km. Można na niej znaleźć zarówno bardzo popularne, chętnie odwiedzane plaże ze strzeżonymi kąpieliskami, jak i miejsca bardziej odosobnione. Latem jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, w innych porach roku można zaś odbywać długie spacery prowadzące aż w rejon ruchomych wydm.
Plaża w Łebie jest bardzo popularna wśród turystów przede wszystkim ze względu na doskonałe warunki do wypoczynku. Jest szeroka, piaszczysta, a dzięki łagodnemu zejściu do morza przy brzegu znajdują się idealne miejsca na kąpiele z dziećmi. Na 10 km długości plaży wyznaczone są dwa duże strzeżone kąpieliska. To ich rejon jest zawsze najbardziej oblegany przez turystów. Znajduje się tu infrastruktura sanitarna, bary oraz wypożyczalnie sprzętu rekreacyjnego i pływającego. Plaża w Łebie ze względu na wiejące tu wiatry jest świetnym miejscem do uprawiania windsurfingu.

Zgłoś błąd

Plaża w Łebie - galeria zdjęć

Plaża w Łebie na mapie

Plaża w Łebie cennik

Niestety nie posiadamy aktualnych informacji na temat ceny biletów, proszę szukać na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji
Zaktualizuj cennik
Uwaga! Ceny mają charakter poglądowy i mogą być nieaktualne.
Aktualny Cennik dostępny na oficjalnej stronie zarządcy atrakcji.
Aby być pewnym, ile kosztuje wstęp odwiedź stronę zarządcy.

W okolicy

Atrakcje turystyczne w pobliżu Plaża w Łebie

Miasta w pobliżu Plaża w Łebie

Regiony w pobliżu Plaża w Łebie

Więcej informacji