2 kwietnia 2014

17. Gdańskie Targi Turystyczne

17. Gdańskie Targi Turystyczne
Autor: http://gtt.amberexpo.pl/, Licencja: Domena publiczna

W dniach 11-13 kwietnia w Gdańsku odbędą się 17. Gdańskie Targi Turystyczne. Organizowane u progu sezonu są znakomitym forum promocji walorów turystycznych Polski oraz prezentacji ofert zagranicznych. Impreza znajduje się w czołówce najlepszych targów turystycznych. Wydarzeniu towarzyszy ACTIVITY EXPO – Salon Sportu i Rekreacji, KAJAK EXPO – Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych oraz TRAVEL & LOVE – Salon Podróży Romantycznych i Poślubnych. GTT to także Konkurs o Bursztynowy Kompas, czyli branżowy tytuł „najlepsza promocja turystyki województwa pomorskiego 2013” oraz Konkurs o Medal Mercurius Gedanesis na najlepszy produkt turystyczny, katalog, serwis www oraz kampanię promocyjną.

GTT to ponad 10 tysięcy odwiedzających z kraju i zagranicy, a także ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy. Wśród wystawców znajdują się: narodowe i regionalne organizacje promocji turystycznej, touroperatorzy, biura podróży, agencje turystyczne, baza turystyczna, przewoźnicy.

Salony GTT:
– ACTIVITY EXPO Sportu i Rekreacji
– KAJAK EXPO Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych,
– TRAVEL & LOVE – Salon Podróży Romantycznych i Poślubnych

W ramach GTT odbywa się Konkursu „Bursztynowy Kompas” – czyli o tytuł „najlepsza promocja turystyki województwa pomorskiego 2013”. Celem konkursu jest promocja działań na rzecz regionu Pomorza, zrealizowanych w 2013 r. w następujących kategoriach:
a. inwestycja turystyczna
b. wydarzenie roku
c. impreza
d. publikacja turystyczna
e. turystyczna publikacja naukowa
f. innowacyjne rozwiązania w turystyce
g. kampania promocyjna

Dokładny program targów: http://gtt.amberexpo.pl/title,Program_targow_2014,pid,992.html

Wstęp na targi:
Publiczność: bilet normalny – 6 zł, bilet ulgowy – 2 zł, bilet rodzinny – 12 zł

Godziny otwarcia GTT:
11 kwietnia: 10:00 – 18:00
12 kwietnia: 10:00 – 18:00
13 kwietnia: 10:00 – 17:00

Miejsce: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Strona wydarzenia: www.gt.amberexpo.pl

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też