23 października 2013

Debata pt. „Oblicza tanich podróży”

Debata pt. „Oblicza tanich podróży”
Autor: www.lowcylotow.pl, Licencja: Domena publiczna

W najbliższy czwartek 24 października o godz. 18:30 w JORDAN CAFFE Biuro Podróży w Krakowie odbędzie się kolejna debata z cyklu „Oblicza tanich podróży – Łowcy Lotów. Jak polecieć do Rio za 1300 zł w obie strony?”. Gośćmi specjalnymi spotkania będą „Łowcy Lotów” Bartosz Piziak i Marcin Mentel. Organizatorem wydarzenia jest Krakowska Kawiarnia Naukowa.

Podczas czwartkowej debaty pt. „Oblicza tanich podróży” będzie można dowiedzieć się m.in. o:
– kim są Łowcy Lotów i czym się zajmują?
– przepis na wyszukiwanie tanich podróży?
– czy to rzeczywiście działa?
– dlaczego tanie podróżowanie jest takie modne?

Łowcy Lotów prowadzą warsztaty taniego latania, taniego podróżowania, warsztaty festiwalowe oraz te na zamówienie. Ich celem jest „pokazać ludziom, że odkrywanie nowych, często egzotycznych miejsc poprzez uprawianie turystyki aktywnej, wyjazdy trampingowe nie jest tylko zarezerwowane dla ludzi z ogromnym zasobem portfela”. Dzielą się wiedzą, którą zdobyli przez 10 lat, aby inni mogli spełniać swoje podróżnicze marzenia.

Krakowska Kawiarnia Naukowa – to nowa inicjatywa, w ramach której organizowane są cykliczne spotkania z udziałem profesorów i ekspertów rozmaitych dziedzin i specjalności. Na panelach dyskusyjnych uczestnicy debat poruszać będą nurtujące wszystkich obywateli, a w szczególności środowisko naukowe, problemy współczesnego świata. Honorowy patronat nad wydarzeniami KKN objął Dziennik Polski oraz rektorzy największych krakowskich uczelni tj.: Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Ekonomiczny oraz Politechnika Krakowska.

Miejsce wydarzenia: Jordan Cafe, ul. Długa 9, Kraków
Wstęp wolny
Organizator prosi o potwierdzenie obecności na adres e-mailowy: kkn@jordan.p 

Strona organizatora wydarzenia: www.krakowskakawiarnianaukowa.pl

Strona Łowców Lotów: www.lowcylotow.pl

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też