6 lutego 2014

Konkurs filmowy „Podróże małe i duże”

Konkurs filmowy „Podróże małe i duże”

Do 24 lutego trwa nabór filmów zrealizowanych przez podróżników do konkursu „Podróże małe i duże” odbywającego się w ramach Festiwalu Podróżników „Rozjazdy 2014”. Jego ideą jest promowanie filmów nakręconych przez podróżników oraz zachęcenie wszystkich osób podróżujących po świecie do filmowego dokumentowania swoich wypraw. Na laureatów najlepszych filmów czekają nagrody o wartości od 1200 zł do 500 zł. Ponadto nagrodzone obrazy będą zaprezentowane publiczności na dużym ekranie podczas VI edycji Festiwalu Podróżników ROZJAZDY 2014. Organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Rybniku – Chwałowicach.

 „Podróże małe i duże” to konkurs filmowy dla tych wszystkich podróżników, którzy dokumentują swoje podróże nie tylko robiąc zdjęcia, ale także filmując wyprawy. Cztery najlepsze filmy zostaną nagrodzone: trzy filmy wyłoni jury, jeden film wybierze publiczność internetowa podczas głosowania na kanale YouTube. Ponadto nagrodzone filmy zostaną zaprezentowane na dużym ekranie podczas VI edycji Festiwalu Podróżników ROZJAZDY 2014. 

Jak i do kiedy można wziąć udział w konkursie?

Film konkursowy należy umieścić na kanale YouTube, a link do filmu wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać na adres: klubkfn@wp.pl. Film nie może trwać więcej niż 6 minut. Termin zgłoszeń filmów upływa 24 lutego. Po zatwierdzeniu filmu przez organizatorów zostanie on umieszczony na oficjalnym kanale YouTube konkursu filmowego: www.youtube.com/user/ROZJAZDY.

Do kiedy odbywa się głosowanie na filmy zakwalifikowane do konkursu?

Internetowe głosowanie na najlepszy film będzie trwało od 1 do 17 marca.
 

Warunki udziału w konkursie: Szczegółowe warunki zgłaszania filmów, dokładne warunki techniczne filmów i etapy konkursu zawiera regulamin konkursu, który wraz z kartą zgłoszenia jest do pobrania na stronie organizatora wydarzenia.

Na laureatów konkursów czekają nagrody:

I miejsce – nagroda o wartości 1200 zł,
II miejsce – nagroda o wartości 800 zł,
III miejsce – nagroda o wartości 500 zł,
Nagroda Publiczności Internetowej – nagroda o wartości 500 zł.

Informacje o konkursie: wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Konkursu Filmowego „Podróże małe i duże” dostępne są bezpośrednio u koordynatora konkursu: Mirosława Ropiaka –  tel. 0 694 432 676 lub pod adresem e-mail: klubkfn@wp.pl oraz pod nr tel. 032 4216222.

Strona wydarzenia: http://www.dkchwalowice.pl/index.php/8-aktualnosci/337-konkurs-filmowy-podroze-male-i-duze-w-ramach-festiwalu-podroznikow-qrozjazdy-2014q-nabor-filmow-do-24-lutego-2014

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Most nad Morzem Czerwonym?

Wizja prezydenta Egiptu, Mohammeda Mursiego, dotycząca mostu łączącego saudyjską prowincję Tabuk ze znanym kurortem...
Most nad Morzem Czerwonym?