17 lutego 2013

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013
Licencja: Domena publiczna

W dniach 20-23 II odbędą się XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013 – największe tego typu wydarzenie w Polsce.

Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości, a także spotkania z gwiazdami polskiego sportu i rekordowa konwencja fitness – czyli XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej Kielce Sport – Zima 2013.

 Na wystawie zaprezentowane zostaną przede wszystkim nowe kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon największych europejskich marek. Po raz pierwszy na targach swoja ofertę pokażą firmy T.F.A. ALFA S.R.O. z Czech, PROSNOW ACHTI Iwona Białobrzeska, SOX Land & David James – Jozef Vaigl ze Słowacji, SARAFIS Marek Szuper, PREDMAN DAINESE S.P.A. z Włoch, BRAVE TEAM oraz BIKEMAN. KIELCE SPORT – ZIMA to także możliwość spotkań z gwiazdami sportu.

W tym roku po raz pierwszy zarówno uczestniczący w targach wystawcy, jak i zwiedzający mają szansę wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody. Wystawcy, którzy przesłali formularz zgłoszeniowy i opłacili udział w targach mają szansę wylosować 2 bilety lotnicze linii Wizz Air na dowolnej trasie do wykorzystania w terminie do 31.12.2013 roku. Zwiedzający, właściciele sklepów lub hurtowni sportowych mogą z kolei wygrać wycieczkę dla 2 osób na 7 dni na narty do Andory.

 Wystawie po raz drugi towarzyszyć będzie zimowa Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2013. W programie znalazły się m. in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała – CRX 30, Pilates, Body Balance. Podczas konwencji nie zabraknie nowych trendów fitness – Bokwa fitness oraz GRIT SERIES Les Mills. Będzie także zabraknąć energetyczna zumba, szturmem zdobywająca polskie kluby fitness. Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Kielcach wystąpią: Jessica Mellet, Salvatore Panebianco, Julien Roy oraz Per Markussen.

Ponadto KIELCE SPORT-ZIMA 2013 to także ciekawa propozycja dla amatorów sprzętu wodnego m.in.: pokazy freestylu kajakowego, pokazy technik ratowniczych oraz dla lubiących mocne wrażenia zawody na ergometrach (czyli wiosłowanie na sucho). Dla miłośników białego szaleństwa organizatorzy szykują z kolei nocną jazdę na nartach i deskach.

Podczas wystawy odbędzie się również szereg spotkań branżowych, a wśród nich szkolenia „Bezpieczeństwo w działalności outdoor” i „Narzędzia w działalności outdoor oraz survival” zorganizowane przez SurvivalTech.pl Technologia & Szkolenia.

Informacje dla zwiedzających: http://www.targikielce.pl/index.html?k=sport_zima&s=info_zwiedz

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też