17 lutego 2013

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013
Licencja: Domena publiczna

W dniach 20-23 II odbędą się XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA 2013 – największe tego typu wydarzenie w Polsce.

Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości, a także spotkania z gwiazdami polskiego sportu i rekordowa konwencja fitness – czyli XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej Kielce Sport – Zima 2013.

 Na wystawie zaprezentowane zostaną przede wszystkim nowe kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon największych europejskich marek. Po raz pierwszy na targach swoja ofertę pokażą firmy T.F.A. ALFA S.R.O. z Czech, PROSNOW ACHTI Iwona Białobrzeska, SOX Land & David James – Jozef Vaigl ze Słowacji, SARAFIS Marek Szuper, PREDMAN DAINESE S.P.A. z Włoch, BRAVE TEAM oraz BIKEMAN. KIELCE SPORT – ZIMA to także możliwość spotkań z gwiazdami sportu.

W tym roku po raz pierwszy zarówno uczestniczący w targach wystawcy, jak i zwiedzający mają szansę wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody. Wystawcy, którzy przesłali formularz zgłoszeniowy i opłacili udział w targach mają szansę wylosować 2 bilety lotnicze linii Wizz Air na dowolnej trasie do wykorzystania w terminie do 31.12.2013 roku. Zwiedzający, właściciele sklepów lub hurtowni sportowych mogą z kolei wygrać wycieczkę dla 2 osób na 7 dni na narty do Andory.

 Wystawie po raz drugi towarzyszyć będzie zimowa Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2013. W programie znalazły się m. in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała – CRX 30, Pilates, Body Balance. Podczas konwencji nie zabraknie nowych trendów fitness – Bokwa fitness oraz GRIT SERIES Les Mills. Będzie także zabraknąć energetyczna zumba, szturmem zdobywająca polskie kluby fitness. Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Kielcach wystąpią: Jessica Mellet, Salvatore Panebianco, Julien Roy oraz Per Markussen.

Ponadto KIELCE SPORT-ZIMA 2013 to także ciekawa propozycja dla amatorów sprzętu wodnego m.in.: pokazy freestylu kajakowego, pokazy technik ratowniczych oraz dla lubiących mocne wrażenia zawody na ergometrach (czyli wiosłowanie na sucho). Dla miłośników białego szaleństwa organizatorzy szykują z kolei nocną jazdę na nartach i deskach.

Podczas wystawy odbędzie się również szereg spotkań branżowych, a wśród nich szkolenia „Bezpieczeństwo w działalności outdoor” i „Narzędzia w działalności outdoor oraz survival” zorganizowane przez SurvivalTech.pl Technologia & Szkolenia.

Informacje dla zwiedzających: http://www.targikielce.pl/index.html?k=sport_zima&s=info_zwiedz

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Podróż bez przeszkód

Wiosenna aura za oknem skłania nas do wyjazdów weekendowych. Kilka dni spędzonych z najbliższymi...
Podróż bez przeszkód

Po co psu paszport?

Podróżowanie ze zwierzakiem wymaga sporych przygotowań. Przed każdym dłuższym wyjazdem opiekun powinien skonsultować się...
Po co psu paszport?