17 marca 2013

Mikser branży konferencyjno-kongresowej

Mikser branży konferencyjno-kongresowej
Autor: Alicja Szulborska, Licencja: Domena publiczna

21 III odbędzie się w Warszawie „Mikser branży konferencyjno-kongresowej”. Spotkanie zorganizowano w ramach Meetings Week Poland 2013 – wspólnej inicjatywy stowarzyszeń polskiej branży spotkań.

Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” organizuje Mikser Biznesowy pod hasłem „Tworzenie warunków społecznych i gospodarczych dla rozwoju Przemysłu Spotkań w Polsce”. Gościem Miksera będzie poseł Andrzej Gut Mostowy, przewodniczący Stałej Podkomisji ds. Turystyki Sejmu RP. Zaproszeni są też reprezentanci instytucji państwowych i samorządowych oraz liczni dziennikarze.

Jednym z wątków będzie zagadnienie jak pozyskiwać środki na działalność organizacji pozarządowych, w tym funduszy unijnych w nowej perspektywie budżetowej 2014-2012.  Znany szkoleniowiec i trener biznesu Piotr Tymochowicz przedstawi prezentację „Konferencje jako element rewolucji we współczesnej komunikacji”.

Mikser to znakomita okazja dla własnej prezentacji oraz networkingu. Zaproszenie kierujemy do członków SKKP i przedstawicieli środowisk, z którymi współdziałamy: zleceniodawców konferencji, kongresów i eventów, reprezentantów środowisk naukowych i stowarzyszeń zawodowych, izb hotelarskich i biur podróży, mediów, a także Koleżanek i Kolegów dotąd nie zrzeszonych – słowem: wszystkich zainteresowanych przyszłością branży przemysłu spotkań w Polsce – informują organizatorzy.

Spotkanie wspierane jest przez Stowarzyszenie Polskich Mediów i redakcje TTG Poland i Meeting Planner.pl.
Koszt uczestnictwa dla członków SKKP 50 zł, dla uczestników innych wydarzeń w ramach „Meetings Week Poland 2013” – 50 zł, dla pozostałych – 80 zł. Rejestrowanie odbywa się przez stronę internetową www.skkp.org.pl. Przygotowano tezy do dyskusji podczas miksera (odrębny dokument do pobrania na stronie organizatora).

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce jest ogólnopolską platformą współpracy profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań. Umacnia ich pozycję zawodową poprzez łączenie doświadczenia i innowacyjności. Stowarzyszenie wyznacza standardy etyczne i zawodowe na rynku spotkań w Polsce. Stowarzyszenie działa już 15 lat i w jego szeregach są profesjonalni organizatorzy kongresów, jak i obiekty konferencyjne i dostawcy usług konferencyjnych. Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce  jest członkiem założycielem European Federation of the Associations of Professional Congress Organisers.

Czas i miejsce spotkania: 21 III w godzinach 11.00 -14.00 w Akademii Leona Koźmińskiego, wejście od ulicy Jagiellońskiej 59, budynek C, Aula II

Strona organizatora: http://skkp.org.pl/przedsiewziecia/mikser_biznesowy

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Naładuj baterie w Egipcie

Jeżeli marzysz o egzotycznych wakacjach wśród starożytnych piramid, wylegiwaniu się na bajecznie kolorowych plażach,...
Naładuj baterie w Egipcie