17 lutego 2013

Na Styku Kultur – Targi Regiony Turystyczne

Na Styku Kultur – Targi Regiony Turystyczne
Licencja: Domena publiczna

W dniach 22-24 II będzie można wziąć udział w  XIX Targach Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Impreza  odbędzie się na terenie Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego MTŁ w Łodzi.

 

Uroczyste otwarcie XIX Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR zaplanowano na godz. 11:00 w piątek 22 lutego. W ramach imprezy przewidziano: konferencje, seminaria branżowe i szkolenia, spotkania z podróżnikami, konkursy, wystawy, prezentacje regionów.

W trakcie targów odbędą się:

Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE w ramach organizatorzy będą chcieli pokazać aktywną stronę turystyki i zachęcić do wypoczynku poprzez uprawianie sportu, zabawę i czynny relaks. W ramach salonu zaprezentowane zostaną oferty aktywnego wypoczynku a także sprzęt niezbędny do jego uprawiania.

Salon Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej w ramach którego zaprezentowane zostaną oferty wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych i tych oferujących odpoczynek w rodzinnych gospodarstwach wiejskich i ekologicznych.

Oprócz różnorodnych ofert spędzania wolnego czasu zwiedzający będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych prezentacjach. Szczególnie interesująco zapowiada się cykl spotkań z podróżnikami SZLAKI CIEKAWYCH LUDZI…., którzy podzielą się wrażeniami i zdjęciami ze swoich wypraw. Nie zabraknie wystaw, konkursów z nagrodami i atrakcji przygotowanych przez samych wystawców.

Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR to wydarzenie o ugruntowanej już pozycji wśród imprez targowych o tematyce turystycznej w Polsce. Szeroka reprezentacja wystawców z Polski i zagranicy, bogaty program imprez towarzyszących skierowanych zarówno do przedstawicieli branży, jak i do indywidualnych odbiorców oraz ogromne zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu to główne atuty łódzkich targów turystycznych.

Celem imprezy jest wszechstronna promocja uroków i walorów regionów turystycznych oraz prezentacja i sprzedaż różnorodnych ofert spędzania wolego czasu szerokiej publiczności. Dzięki targom NA STYKU KULTUR 2013 miłośnicy podróży mogą urzeczywistnić swoje pomysły na spędzenie urlopu, rodzinnych wakacji, długich weekendów czy krótkich wypadów poza miasto.

Regionem partnerskim NA STYKU KULTUR 2013 będzie Powiat Nowosądecki.

Wstęp: płatny (dzieci do lat 10 nie obowiązują bilety)

Szczegółowy program imprez towarzyszących: http://www.mtl.lodz.pl/targi/234-xix-targi-regiony-turystyczne-na-styku-kultur/3298-imprezy-towarzyszace/piatek-22-02-2013/

Oficjalna strona XIX Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR: http://www.mtl.lodz.pl/targi/234-xix-targi-regiony-turystyczne-na-styku-kultur/informacje/         

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

„Efekt Franciszka”

Nowy papież cieszy się ogromną popularnością. Tak dużą, że władze Rzymu zostały zmuszone do...
„Efekt Franciszka”