7 września 2021

PKO Konto dla Młodych – liczy się wygoda

Artykuł sponsorowany
PKO Konto dla Młodych – liczy się wygoda

Konto dla Młodych PKO to najlepsze rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłość i planują otworzyć rachunek bankowy. Wygodna aplikacja, płatności telefonem i brak opłat za prowadzenie konta – to wszystko czeka na Ciebie w PKO BP.

Konto dla Młodych w PKO BP

Konto dla Młodych to prosta i przejrzysta oferta przygotowana przez PKO BP. Zasady są proste – nie płacisz za prowadzenie rachunku, możesz także bezpłatnie dokonywać wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie. Nie płacisz także za obsługę karty debetowej Mastercard, jeżeli w ciągu okresu rozliczeniowego karty zapłacisz cztery razy za zakupy kartą lub BLIKIEM. Kartę możesz podpiąć pod konto walutowe i dzięki temu swobodnie korzystać z niej za granicą i płacić w obcych walutach (m.in. w euro, dolarach, funtach).

Wygodny dostęp do Konta dla Młodych umożliwi Ci aplikacja IKO. Za jej pomocą szybko zrobisz przelew internetowy i wygenerujesz kod BLIK, z którego możesz skorzystać podczas płatności w sieci. Aplikacja IKO umożliwia także płacenie smartfonem. Dzięki temu nie musisz zabierać ze sobą karty, gdy wychodzisz z domu. Wystarczy, że włączysz odpowiednią opcję w aplikacji. Od tego momentu możesz płacić telefonem, zbliżając go do terminala.

Konto dla Młodych przedział wiekowy

Z Konta dla Młodych PKO mogą korzystać osoby w wieku od 18 do 26 lat. Aby otworzyć konto, nie musisz odwiedzać oddziału banku. Wszystkich formalności możesz dokonać za pomocą aplikacji IKO. Znajdziesz ją w sklepie Google Play i App Store. Jak złożyć wniosek o konto? To proste.

Krok 1: Pobierz aplikację IKO i uruchom ją. Wybierz „Otwórz konto na selfie”.

Krok 2: Z dostępnej listy kont osobistych wybierz Konto dla Młodych. Następnie zdecyduj, czy chcesz zamówić kartę do rachunku, uzupełnij dane kontaktowe i zaznacz wymagane zgody.

Krok 3: Zrób zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego zgodnie z instrukcją na ekranie telefonu. Uzupełnij pozostałe pola i złóż wniosek.

O autorze
redakcja

Zobacz też