19 stycznia 2013

Slajdowisko „Pociąg do Chin”

Slajdowisko „Pociąg do Chin”
Licencja: Domena publiczna

5 tygodni, 7000 km w Chinach i ogromny pakiet niesamowitych przygód

 23 I o godz. 19:00 w krakowskim „Zaginionym Świecie”, w ramach cotygodniowych „Spotkań z przygodą” odbędzie się slajdowisko „Pociąg do Chin”. Gośćmi będą Tomasz Orzechowski, Michał Czacki oraz Michał Grad.

Od Pekinu, przez święte góry, jazdę konną na 3500m n.p.m., sławne Yangshou i Guilin, po najpiękniejsze góry, zaraz obok jednego z największych na świecie kompleksów miejskich – Szanghaju. Noclegi w dziwnych miejscach, ciekawe wydarzenia i niesamowici ludzie z odmiennymi tradycjami i wartościami. W Chinach spędziliśmy 5 tygodni. I ledwo zakosztowaliśmy różnorodności tego potężnego kraju. I dalej jesteśmy zakochani. Opowiemy nie tylko o rzeczach jakimi nacieszyły się nasze oczy, ale przede wszystkim o tym, jaki obraz Chińczyka ukształtowała w nas ta podróż” – zapraszają goście najbliższych „Spotkań z przygodą”.

 23 I, godz. 19:00, Klub*Pub*Cafe „Zaginiony Świat”, ul. Batorego 1, Kraków

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też