28 lipca 2013

Pokaz zdjęć pt. „Buenos Aires do Limy w 2 miesiące”

Pokaz zdjęć pt. „Buenos Aires do Limy w 2 miesiące”
Autor: http://www.poludnikzero.pl/index.php?x=news, Licencja: Domena publiczna

We wtorek 30 lipca o godz.. 19:00 w warszawskim Południku Zeru odbędzie się pokaz zdjęć pt. „Buenos Aires do Limy w 2 miesiące”.

„Pokażemy trochę zdjęć z naszej wycieczki przez kawałek Argentyny, Boliwii i Peru. Na zdjęciach będą występować: soczyste steki, tango, wodospady, skały, wino, wysoko, gorąco, zimno, słońce, sól, lamy, Quechua, Aymara, ciuchcie, owoce, turyści, rowery, kajaki, dżungla, małpy, krokodyle, Inkowie, góry, kanion, ceviche, kosmici, wydmy, pisco sour, ocean, mgła…” – informują goście honorowi wieczoru Kasia i Paweł.

Południk Zero, wbrew pozorom znajduje się w samym centrum Warszawy! Jest to knajpa o profilu podróżniczym przy ul. Wilczej 25. To miejsce klimatyczne, przytulne, nieco o atmosferze górskiego schroniska, ze starymi fotelami, kaflowymi piecami, ściennym zegarem, licznymi mapami i książkami podróżniczymi. Przede wszystkim jednak jest to miejsce, gdzie dużo się dzieje: pokazy slajdów z wypraw, spotkania z podróżnikami, a także filmy, śpiewanki, koncerty i zajęcia dla dzieci.

Miejsce: Południk Zero, ul. Wilcza 25

Strona organizatora wydarzenia: http://www.poludnikzero.pl

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Most Zakochanych w Tarnowie

„Mosty zakochanych”, na których pary wieszają kłódki symbolizujące miłość do końca życia stają się...
Most Zakochanych w Tarnowie

Naładuj baterie w Egipcie

Jeżeli marzysz o egzotycznych wakacjach wśród starożytnych piramid, wylegiwaniu się na bajecznie kolorowych plażach,...
Naładuj baterie w Egipcie