20 stycznia 2013

Polska premiera filmu „Pushing the limits” w Multikinie

Polska premiera filmu „Pushing the limits” w Multikinie
Licencja: Domena publiczna

Już 29 I Multikino zaprasza na polską premierę filmu „Pushing the limits”, który jest swego rodzaju hołdem złożonym niesamowitemu progresowi, jaki nastąpił na przestrzeni ostatnich lat w dziedzinie sportów ekstremalnych na cały świecie oraz jest najnowszym filmem z legendarnej serii „Nuit de la Glisse”.

„Pushing the Limits” to film o wyjątkowych doznaniach, swego rodzaju hołd złożony niesamowitemu progresowi jaki nastąpił na przestrzeni ostatnich lat w dziedzinie sportów ekstremalnych na całym świecie. To film o tym, iż należy podążać za marzeniami i zawsze być prawdziwym w tym co się robi. Film pokazuje również wartości, takie jak wolność i szacunek, pokazany przez pryzmat nietuzinkowego podejścia do życia jego głównych bohaterów, których celem jest nieustanne poszukiwanie satysfakcji, pokonywanie, często własnych, kolejnych barier.

Film „Pushing the Limits” został zrealizowany w całości w 2012 roku. „Sportowcy” wraz z ekipą filmową przemierzyli wszystkie strefy czasowe w poszukiwaniu energii generowanej przez naturę. „Pushing the Limits” opowiada historię wyjątkowych osób oraz ich relacje z żywiołami.

Światowa premiera filmu odbyła się 7 grudnia 2012 w Paryżu w ramach słynnej na całym świecie „Nuit de la Glisse” (Noc Ślizgu), której historia sięgają lat 70’ XX wieku! Grudniowa premiera odbyła się w paryskiej Grand Rex, która zmieściła ponad 2800 widzów! A transmisja na żywo z wydarzenia, której gwiazdą wieczoru, mistrzem ceremonii był wielokrotny Mistrz Świata w Windsurfingu, prekursor i promotor takich sportów jak Kitesurfing, czy SUP, żywa legenda sportów wodnych Robby Naish, została zrealizowana była w około 500 kinach na całym świecie!

Polska premiera filmu w Multikinie to jedyna taka okazja w Polsce, aby zobaczyć „Pushing the limits” w cyfrowej jakości na dużym ekranie.

Gdzie można zobaczyć film? Pokazy odbędą się w sieci kin Multikino w następujących miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady oraz Zabrze.

Oficjalny zwiastun na YouTube: http://youtu.be/uOUL0Dey9J8
Oficjalny zwiastun na Vimeo: http://vimeo.com/49668509

Cena biletu: 20 zł, 16 zł dla fanów Facebook Multikino Polska (aplikacja z voucherami)

„Pushing the limits”, reż. Thierry Donard, ’90 min, 2012

 Strona filmu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/518225181550829/?fref=ts

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

XII Dni Turystyki

W dniach 7-8 kwietnia odbędą się XII Dni Turystyki organizowane przez Wydział Nauk Geograficznych...
XII Dni Turystyki