10 kwietnia 2013

PolskiBus.com: 3 miliony sprzedanych biletów

PolskiBus.com: 3 miliony sprzedanych biletów
Licencja: Copyright

Polski.Bus.com działa na terenie Polski od czerwca 2011 roku. Obecnie kursuje pomiędzy 19 miastami w całym kraju. Pasażerowie pokochali go za tanie bilety (od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej), wygodne, klimatyzowane autokary, elektryczne gniazdka i dostęp do Internetu. W ciągu niecałych dwóch lat od wejścia na polski rynek, sprzedano już 3 miliony biletów!

Barry Pybis, dyrektor generalny firmy, podkreśla, że tak duży sukces przewoźnika wynika z miłości Polaków do tanich podróży. Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowa PolskiBus.com, dodaje: „Pasażerowie bardzo chętnie korzystają z intuicyjnej wyszukiwarki połączeń i rezerwują bilety w zaciszu własnego domu”. Sam proces rezerwacji trwa dosłownie dwie minuty – wystarczy kilka kliknięć myszką. By jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy wolą tradycyjny sposób zakupu, przewoźnik uruchomił także punkty sprzedaży stacjonarnej oraz nawiązał współpracę z firmami partnerskimi.

PolskiBus.com dociera do 19 miast w Polsce: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto kursuje z naszego kraju do 5 europejskich lokalizacji: Berlina, lotniska Berlin Schönefeld, Bratysławy, Pragi i Wiednia.

O autorze
Justyna Sekuła
Mimo tego, że od 4 lat mieszka w Krakowie, ciągle z radością powraca w rodzinne strony Beskidu Niskiego. Miłośniczka pieszych wędrówek, zwłaszcza po górach i podróżowania tanimi liniami lotniczymi. Nie lubi ograniczeń, uważa, że najlepsze wycieczki to te zorganizowane na własną rękę. W wolnych chwilach czyta książki, które powoli przestają mieścić się na półce. Wielbicielka zabaw ze słowami, absurdalnych dyskusji i czarnego humoru, pomagającego nabrać jej dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Zobacz też