24 sierpnia 2013

Rekrutacja do Akademickiego Klubu Podwodnego KRAB

Rekrutacja do Akademickiego Klubu Podwodnego KRAB
Autor: http://www.krab.agh.edu.pl/, Licencja: Domena publiczna

 W października rusza rekrutacja do Akademickiego Klubu Podwodnego KRAB Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Osoby zainteresowane nurkowaniem będą miały możliwość dołączenia do jednego z największych i najstarszych akademickich klubów nurkowych w Polsce.

„Szkolenia na wszystkie stopnie nurkowe, odbywające się pod okiem wyspecjalizowanej kadry instruktorskiej pozwalają na doskonałe i bezstresowe opanowanie sztuki nurkowania. Oferując szeroką paletę kursów specjalistycznych, takich jak fotografia podwodna, nurkowanie w suchych skafandrach, nurkowanie podlodowe, jaskiniowe, wrakowo morskie, czy też nurkowanie z użyciem innych niż powietrze czynników oddechowych. Szkolenie w „Krabie” umożliwia rozwój w kierunku indywidualnych zainteresowań Kursanta. Kursy odbywają się według standardów międzynarodowej organizacji CMAS i kończą się uzyskaniem międzynarodowych certyfikatów. Całoroczne szkolenia basenowe pomagają utrzymać dobrą kondycję i ogólną sprawność fizyczną, tak ważną w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego. Dzięki dużej ilości zrzeszonych członków AKP Krab AGH zapewnia prawdziwą klubową atmosferę organizując liczne imprezy zarówno sportowe, jak i towarzyskie. Osobom wkraczającym w etap studiów umożliwia to lepszą integrację z uczelnią oraz środowiskiem akademickim. Poza działalnością szkoleniową AKP Krab AGH przyjmuje zlecenia na prace podwodne  oraz zabezpiecza akcje nurkowe i pływackie” – informuje KRAB.

Informacje o terminach i miejscu rekrutacji zamieszczone będą na fanpage’u i stronie internetowej klubu.

Akademicki Klub Podwodny Krab AGH jest jednym z największych i najstarszych akademickich klubów nurkowych w Polsce. Istnieje od 1964 roku. W naszym klubie uzyskasz międzynarodowy certyfikat nurkowy a także podniesiesz swoje dotychczasowe kwalifikacje. Ale Krab to nie tylko szkolenia i certyfikaty. Tutaj przede wszystkim poznasz wielu fascynujących ludzi tworzących iście klubową atmosferę. Co roku organizujemy niezapomniane wyprawy krajowe i zagraniczne, a także wiele imprez niekoniecznie związanych z nurkowaniem. 

Strona organizatora wydarzenia: http://www.krab.agh.edu.pl

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też