6 stycznia 2013

VI Puchar Czantorii im. Kuby Soińskiego w Skialpiniźmie

VI Puchar Czantorii im. Kuby Soińskiego w Skialpiniźmie
Licencja: Domena publiczna

Już po raz szósty 12 stycznia wystartuje wieczorny speed race o Puchar Czantorii, którego organizatorem jest Klub Skialpinistyczny KANDAHAR.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w zawodach mogą zapisać się na nie poprzez stronę: http://www.skialp.bgtimesport.pl/czantoria/zgloszenie  (zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia) oraz w sobotę 12 stycznia od godz. 12:00 do 14:00 w biurze zawodów.

 Zawodnicy mogą wystartować w Pucharze Polski Amatorów oraz Pucharze Polski PZA. Pierwszy z nich ma formułę otwartą, drugi natomiast wymaga posiadania członkostwa w klubie zrzeszonym w Polskim Związku Alpinizmu i zaświadczenia od lekarza medycyny sportowej potwierdzającego brak przeciwwskazań do startów w zawodach skialpinistycznych.

 Zawodnicy biorący udział w Pucharze Czantorii mogą wystartować w następujących kategoriach: kadet/kadetka – rocznik 1993 i młodszy, senior/seniorka – rocznik 1973 – 1992, weteran/weteranka – rocznik 1963 – 1972 oraz nestor/nestorka – rocznik 1962 i wcześniej.

 Wszystkie kategorie startują o godz. 15:00. Klasyfikowany jest każdy zawodnik, który ukończy przynajmniej jedną pętlę.

Biuro zawodów: dolna stacja kolei linowej na Czantorię – Ustroń Polana.

 Więcej informacji na stronie organizatora:  http://www.kandahar.pl/dokumenty/2012/czantoria_2013_ragulami_ppa.pdf

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też