22 maja 2023

Wakacje z dziećmi w Energylandii w 2023 roku — sprawdź, co przygotowano dla najmłodszych!

Artykuł sponsorowany
Wakacje z dziećmi w Energylandii w 2023 roku — sprawdź, co przygotowano dla najmłodszych!

Brak pomysłów na wakacje z dziećmi? Czasem rozwiązanie jest bliżej, niż myślisz. Nie trzeba wyjeżdżać na koniec świata, by doskonale się bawić. Jeśli szukasz miejsca na wakacyjną wycieczkę z dziećmi, Energylandia jest doskonałym wyborem. Poznaj największy Park Rozrywki w Polsce i jego najlepsze rodzinne atrakcje.

Rodzinny Park Rozrywki

Być może jesteś wśród osób, którym na wspomnienie nazwy Energylandia stają przed oczami przede wszystkim rozpędzające się do niebotycznych prędkości roller coastery lub generujące potężne przeciążenia młoty, wahadła czy wieże. Tak, Energylandia to Park Rollercoasterów Numer 1 w Europie, ale nie oznacza to, że nie ma tu miejsca na rodzinną zabawę.

Wprost przeciwnie. Liczba atrakcji i ich zróżnicowanie sprawiają, że w Parku Rozrywki doskonale bawią się miłośnicy adrenaliny i spokojnej zabawy, dorośli i dzieci. Twórcy tego wyjątkowego na mapie Małopolski miejsca przywiązują do najmłodszych Gości ogromną wagę i specjalnie im zadedykowali aż 2 strefy, a w pozostałych stworzyli atrakcje, które zachwycą, a jednocześnie nie przestraszą najmłodszych.

Bajkolandia i Strefa Familijna — rodzinny raj

Specjalnie dla rodzin, w tym także z najmłodszymi dziećmi, przygotowano w Energylandii dwie strefy — Bajkolandię i Strefę Familijną. Barwne krainy zasiedlają postacie z bajek i świata fantazji, a znajdujące się tu atrakcje dobrane są specjalnie pod kątem najmłodszych. Tradycyjne karuzele, samolociki, tory do jazdy pojazdami, podróże łodziami, kolejki górskie o mniejszych prędkościach – Twoje pociechy będą zachwycone tymi miejscami.

Z 25 z nich mogą korzystać już dwulatki znajdujące się, co oczywiste, pod opieką Rodziców. Zróżnicowane otoczenie i tematyka sprawiają, że dzieci nie mają szans, by się tu nudzić. Zabawa w Energylandii to ciągłe odkrywanie nowych tajemnic, atrakcji i zabaw.

Aqualantis — nowa strefa dla młodszych i starszych

Z myślą o rodzinnej zabawie powstała także jedna z najnowszych stref Energylandii, Aqualatis. To świat zaginionego, podwodnego królestwa, które niedawno zostało odkryte przez naukowców. W strefie tej znajdziesz atrakcje, które będą odpowiednie dla dzieci, ale także takie, które podniosą adrenalinę dorosłym. Najmłodsi pokochają Whirpool Water Fight, czyli bitwę na armatki wodne, przejażdżkę łodziami Grotto Expedition czy karuzele Subamarine Dive i Magic Pump. Z kolei na miłośników większych emocji czeka roller coaster Abyssus, twister Tidal Wave oraz niezwykły statek Stormy Ship.

Wakacje nad wodą

Wakacyjna wycieczka do Energylandii może być też doskonałą okazją do odpoczynku nad wodą. Tak, tak, w Energylandii działa Najlepszy Park Wodny w Europie. Wakacje to wymarzony moment by spędzić rodzinnie czas na basenach, zjeżdżalniach czy innych atrakcjach wodnych. Wodne szaleństwo jeszcze nigdy nie było tak pełne. Water Park zaprasza do rodzinnej zabawy.

Jak pomieścić tak wiele atrakcji w czasie jednego pobytu w Energylandii? To proste! W czasie wakacji z dziećmi można wybrać pobyt dwudniowy z noclegiem w pobliżu Parku Rozrywki. Dostępne są zarówno klasyczne apartamenty wakacyjne, jak i bardziej niezwykłe lokalizacje, które łączą nocleg ze wspaniałą zabawą i atmosferą, która na długo zapadnie w pamięć.

 

O autorze
redakcja

Zobacz też