16 listopada 2012

Warsztaty taniego latania

Warsztaty taniego latania
Autor: D. Miller, Licencja: CC BY

24 listopada od godz. 10:30 do 16:30 w Południku Zero przy ul. Wilczej 25 w Warszawie odbędą się warsztaty taniego latania organizowane przez Łowców Lotów (http://lowcylotow.pl).

 „Chciałbyś polecieć tanio na koniec świata… ?! To co – 2000 PLN do Australii, co Ty na to ? Pokażemy Ci jak to zrobić i podamy przepis na wiele innych niezapomnianych, podniebnych podróży z balonową włącznie. To już ponad 10 lat jak zajęliśmy się branżą turystyczną! Skorzystaj z naszego “know-how” i zacznij podróżować taniej a intensywniej! Udowodnimy Ci, że jest to możliwe” – piszą na swojej stronie organizatorzy.

 Czego można nauczyć się w trakcie warsztatów? W programie znajdują się.: analiza rynku regularnych linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym, analiza rynku tanich linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym, najpopularniejsze kierunki tanich połączeń lotniczych na świecie, analiza portali internetowych gromadzących informacje o tanim lataniu, promocjach lotniczych, przedstawienie i praca praktyczna na najciekawszych, najefektywniejszych wyszukiwarkach połączeń lotniczych dostępnych w internecie, rady praktyczne dotyczące taniego latania: płatności w obcej walucie, koszta przewalutowań, karty członkowskie linii lotniczych, latanie z bagażem podręcznym, długie tranzyty, analiza trendów w tanim lataniu, statystyki pojawiania się promocji lotniczych w przekroju rocznym oraz z wyszczególnieniem konkretnych krajów, serwisy internetowe przydatne każdemu “podróżnikowi”, praca praktyczna grupowa wszystkich uczestników nad poszczególnymi przykładami wyszukiwania tanich lotów oraz analiza indywidualnych zapytań lotniczych każdego z uczestników warsztatów.

 Każdy kto chce wziąć udział w warsztatach powinien wypełnić formularz zapisów na stronie Łowców Lotów. Zainteresowani powinni pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna grupa to 16 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt warsztatów to 99 zł.

 Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie Łowców Lotów: http://lowcylotow.pl/portfolio-view/tanie-latanie/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też

Na Jamajkę bez wizy

Dobra wiadomość dla fanów Boba Marleya: Jamajkę, ojczyznę znanego muzyka, odwiedzić można już bez...
Na Jamajkę bez wizy