24 sierpnia 2013

Warsztaty Taniego Latania we Wrocławiu

Warsztaty Taniego Latania we Wrocławiu

W sobotę 21 września od godz. 10:00 do 16:00 odbędzie się kolejna edycja „Warsztatów taniego latania” we Wrocławiu. Ich uczestnicy zdobędą informacje teoretyczne i wiedzę praktyczną o tym  jak tanio przemieszczać się po świecie. Organizatorem wydarzenia są Łowcy Lotów.

„Chciałbyś polecieć tanio na koniec świata… ?! To co – 2000 PLN do Australii, co Ty na to ? Pokażemy Ci jak to zrobić i podamy przepis na wiele innych niezapomnianych, podniebnych podróży z balonową włącznie. Warsztaty taniego latania to już ponad 10 lat jak zaczęliśmy pracę w branży turystycznej! Skorzystaj z naszego “know-how” i zacznij podróżować taniej a intensywniej! Udowodnimy Ci, że jest to możliwe. Warsztaty te wymagają od uczestników podstawowej wiedzy na temat latania, lotnisk, linii lotniczych! Osobom, które nigdy nie latały, nie były na lotnisku, niektóre sformułowania, ćwiczenia, omawiany temat może wydać się dużym wyzwaniem do opanowania. Dostarczana jest ogromna ilość informacji teoretycznych, praktycznych wymagając od uczestników notowania oraz ciągłej koncentracji przez 5-6 godzin!” – informują organizatorzy.

W programie:

– Analiza rynku regularnych linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym,
– Analiza rynku tanich linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym, 
– Najpopularniejsze kierunki tanich połączeń lotniczych na świecie, 
– Analiza portali internetowych gromadzących informacje o tanim lataniu, promocjach lotniczych, 
–  Przedstawienie i praca praktyczna na najciekawszych, najefektywniejszych wyszukiwarkach połączeń lotniczych dostępnych w Internecie,  
– Rady praktyczne dotyczące taniego latania: płatności w obcej walucie, koszta przewalutowań, karty członkowskie linii lotniczych, latanie z bagażem podręcznym, długie tranzyty, – Analiza trendów w tanim lataniu. Statystyki pojawiania się promocji lotniczych w przekroju rocznym oraz z wyszczególnieniem konkretnych krajów, – Serwisy internetowe przydatne każdemu “podróżnikowi”, – Praca praktyczna grupowa wszystkich uczestników nad poszczególnymi przykładami wyszukiwania tanich lotów, 
– Analiza indywidualnych zapytań lotniczych każdego z uczestników warsztatów. Podczas warsztatów analizujemy i wyszukujemy w ramach warsztatów najtańsze połączenie lotnicze do wybranej przez uczestnika destynacji. Jeśli zapytanie będzie wymagało więcej czasu, wynik analizy połączeń będzie przesłany drogą mailową. Każdy uczestnik warsztatów, ma możliwość osobistej, indywidualnej konsultacji z nami, dotyczącej pomocy w wynalezieniu najtańszego połączenia lotniczego.

Zapisy odbywają się poprzez nasz formularz zapisów na stronie organizatora: http://lowcylotow.pl/zapisz-sie/. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty ograniczona – maksymalna liczba miejsc – 16. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Niezbędny sprzęt: własny laptop wyposażony w kartę WIFI

Organizatorzy warsztatów zastrzegają sobie prawo do odwołania /przesunięcia terminu warsztatów z przyczyn od nich niezależnych. Uczestnicy o ewentualnym odwołaniu /przesunięciu terminu warsztatów zostaną powiadomieni najpóźniej 3 dni przed datą warsztatów.

Czas trwania warsztatów: 6-7 godzin
Koszt: 129 zł
Strona organizatora wydarzenia: http://lowcylotow.pl/portfolio-view/tanie-latanie/

 

 

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też