2 marca 2013

XIX Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego

XIX Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego
Licencja: Domena publiczna

W dniach 22-24 III w Katowicach odbędzie się XIX edycja Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2013. Organizatorem imprezy jest Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.

Tematyka targów GLOB 2013 obejmuje: touroperatorów, biura podróży, krajowe i zagraniczne regiony turystyczne, przewoźników  (linie lotnicze, promowe, kolejowe, autokarowe), bazy noclegowe (hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty), sanatoria, uzdrowiska, SPA, krajowe i zagraniczne organizacje, związki, izby turystyczne, agroturystykę, wydawnictwa turystyczne, ubezpieczenia, obiekty kongresowe i konferencyjne, programy komputerowe, internetowe portale turystyczne, inne obiekty i atrakcje turystyczne, sporty wodne (rejsy, żagle, nurkowanie, narty, deski, wędkarstwo, inne), loty (balonowe, samolotowe, szybowcowe, paralotnie, skoki spadochronowe), turystykę i sporty ekstremalne (skoki na gumach, wspinaczki, rajdy, konie, polowania), sprzęt turystyczny i sportowy.

Tysiące ofert turystycznych – promocja regionów Polski i świata. Wystawcy z Belgii, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Indonezji, Kenii, Niemiec, Malezji, Maroka, Słowacji, Tunezji, Rumunii, Węgier, Włoch i Polski. Najlepsza, skuteczna okazja wyboru ofert letniego wypoczynku, kompleksowa prezentacja touroperatorów, biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, a także usług transportowych i hotelarstwa. Oferty dla indywidualnego i zbiorowego klienta. 3-dniowy maraton imprez artystycznych. Ponadto: wystawki, prezentacje, konkursy dla wystawców i odwiedzających, losowanie nagród dla zwiedzających, pokazy twórczości ludowej, degustacje regionalne, imprezy plenerowe, doradztwo turystyczne, inne – tak reklamują organizatorzy GLOB 2013.

Termin i godziny otwarcia:

22.03.2013 w godzinach od 10:00 do 17:00
23.03.2013 w godzinach od 10:00 do 18:00
24.03.2013 w godzinach od 10:00 do 16:00

 Bilety wstępu: normalny – 10 zł, szkolny – 5 zł, rodzinny – 15 zł

 Adres: ul. Bytkowska 1B, Katowice

 Program imprez towarzyszących: http://www.glob.fairexpo.pl/events2013.php

Strona organizatora imprezy: http://www.glob.fairexpo.pl/index.php

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też