22 listopada 2012

Bilet świąteczny – zniżka na przejazdy pociągami kategorii Express InterCity (EIC) i Express (Ex)

Bilet świąteczny – zniżka na przejazdy pociągami kategorii Express InterCity (EIC) i Express (Ex)
Autor: Sir_Iwan, Licencja: CC-BY-SA

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które w okresie świąteczno-noworocznym zamierzają podróżować pociągiem. PKP Intercity przygotowało na ten czas specjalną ofertę o nazwie Bilet świąteczny. Obowiązuje ona w dniach od 1 grudnia 2012 roku do 10 stycznia 2013 roku na przejazdy pociągami kategorii Express InterCity (EIC) i Express (Ex).

 Oferta jest rozwinięciem Biletu Specjalnego, czyli propozycji dla klientów PKP przygotowanej na okres świąteczno-noworoczny. Bilety normalne i ulgowe ze zniżką 30% można nabyć w kasach biletowych oraz przez Internet. Przedsprzedaż ruszyła 16 listopada i potrwa jeszcze do 2 stycznia przyszłego roku. Termin, w którym najpóźniej można skorzystać ze zniżki to 8 dni przed wyjazdem. Trzeba pamiętać, że do promocyjnego biletu należy dokupić miejscówkę. PKP Intercity w zamieszczonej na swojej stronie informacji zaznacza także, że nie ma ograniczeń jeśli chodzi o liczbę dostępnych miejsc.

 „Bilet kolejowy wydany według tej oferty do 24.11. będzie opatrzony nadrukiem „Bilet Rewelacyjny”, ponieważ Bilet Świąteczny jest przygotowanym specjalnie na okres świąteczno-noworoczny rozwinięciem oferty specjalnej Bilet Rewelacyjny. Od 24.11. pojawi się opis „Bilet Świąteczny” – pisze na swojej stronie PKP Intercity.

 Osoby zainteresowane kupnem Biletu świątecznego mogą go nabyć na stronie przewoźnika: http://intercity.pl/pl/site/oferty-promocyjne/oferty-krajowe/bilet-swiateczny.html

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też