27 sierpnia 2013

„Into the Mind” – światowa premiera w Krakowie

„Into the Mind” – światowa premiera w Krakowie
Autor: http://www.hivermag.pl/, Licencja: Domena publiczna

W sobotę 28 września w krakowskim kinie „Kijów.Centrum” odbędzie się oficjalna premiera wytwórni Sherpas Cinema – „Into The Mind”. Przed projekcją filmu, w hallu kina „Kijów.Centrum” będzie miała miejsce wystawa najnowszych kolekcji nart służących do freestyle’u, freeride’u i skitouru, a także freeride’owych snowboardów i sprzętu górskiego niezbędnego do zimowych górskich eskapad. Po atrakcjach sprzętowo-filmowych w kinie odbędzie się oficjalne afterparty podczas którego obowiązkowo wznoszone będą toasty za nadchodzącą zimę!

„Siedem miast, trzy kontynenty, jedna data! 28 września 2013 roku światło dzienne po raz pierwszy ujrzy najnowsza produkcja wytwórni Sherpas Cinema – „Into The Mind”, a jednym z miast, w którym odbędzie się światowa premiera filmu będzie Kraków. Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej imprezy, której głównym punktem była europejska premiera filmu „The Dream Factory”, postanowiliśmy postawić kolejny krok do przodu. Wiedząc na co stać Sherpasów i znając ich plany, w których założyli, że odpuszczają rok 2012 i na wielkie ekrany powrócą dopiero w 2013 z dwuletnim, dopracowanym w każdym elemencie projektem filmowym, nie mieliśmy wątpliwości – „Into The Mind”! Słuszność naszego wyboru potwierdził trailer filmu, który jak zwykle zatrząsł całym freeskiingowym środowiskiem. My sami po jego obejrzeniu uświadomiliśmy sobie, że jest spora szansa, że „ITM” może przebić poprzedni film Kanadyjczyków – „All I Can”, który zresztą w Polsce pokazaliśmy jako pierwsi. Tak jak w tamtym roku, tak i w tym poza premierą filmu nie obejdzie się bez dodatkowych atrakcji. Nad częścią z nich ciągle pracujemy, więc na razie nie chcemy wszystkiego ujawniać, ale możecie być pewni, że przed projekcją ponownie odbędzie się wystawa sprzętu freeski i skitour, akcesoriów lawinowych i całej reszty gadżetów związanych z freeskiingiem i eksploracją górską, a kiedy wejdziecie już na salę kinową to rozdamy wam trochę nagród. Nastawiać się też możecie na huczne afterparty, które jak w poprzednim roku odbędzie się w budynku kina Kijów.Centrum i potrwa do samego rana! Przygotujcie więc luźne portki oraz wygodne tenisówki, bo tańce i wygłupy to na takich imprezach już tradycja i pozycja obowiązkowa! Szczegóły wkrótce!” – informuje współorganizator wydarzenia – redakcja portalu HiverMAG.pl

Trailer filmu: https://vimeo.com/54348266
Bilety: Przedsprzedaż w dniach 20.08.2013 – 03.09.2013 w cenie 15 PLN
Sprzedaż w dniach 04.09.2013 – 28.09.2013 w cenie 19 PLN
Bilety dostępne są w kasie kina Kijów.Centrum (al. Krasińskiego 34, Kraków) oraz w systemie sprzedaży internetowej https://ekobilet.pl/kino-kijow/w-dniu/2013-09-28 . Kolejne rzędy będą sukcesywnie zwalniane do sprzedaży internetowej.

Plan wydarzenia:

16:00 – start wystawy sprzętu w hallu kina (wstęp wolny)
20:00 – start premiery w sali kinowej (wstęp biletowany)
22:30 – start afterparty (OFF Kijów Klub)

Miejsce: kino „Kijów.Centrum”, al. Krasińskiego 34, Kraków
Bieżące informacje oraz newsy o wydarzeniu: http://www.hivermag.pl/ i https://www.facebook.com/events/545011168881435/

O autorze
Alicja Szulborska
Pracuje jako dziennikarka i redaktorka oraz copywriterka. Nie wyobraża sobie życia bez kawy i cukru. Uzależniona od dobrych książek, filmów i seriali oraz muzyki. Ceni klasyków, ale i nie stroni od współczesnej literatury i kina. Uwielbia pisać i podróżować. Jest wiecznym poszukiwaczem więc co jakiś czas odkrywa nowe rzeczy, które stają się jej zainteresowaniami. Jedną z jej fascynacji jest pełna kontrastów azjatycka (w tym chińska) muzyka, której sporo miejsca poświęca na swoim blogu boswiatjestciekawy.wordpress.com.

Zobacz też